Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Tiffany Sandalye Kiralama

Tiffany Sandalye Kiralama

By Engin Organizasyon farkıyla tüm ekinlik ve organizasyonların birinci tercihi olan Tiffany Sandalye Kiralama hizmetini siz müşterilerimizin yoğun talep ve istekleri doğrultusunda ürün konseptimizin vazgeçilmezi arasında yer almaktadır.

Organizasyon, etkinlik ve diğer tüm toplu buluşmaların vazgeçilmezi olan Tiffany Sandalye, modern görünüşü ve kullanışlı olması sayesinde doğru bir tercihtir. Zarif ve sade tasarımıyla tüm özel gün, gece ve her türlü etkinlik ve organizasyon buluşmalarınızda ortama kattığı şıklık ve zarifliğiyle misafirleriniz için mükemmel bir seçim ve rahatlık sağlar.

tiffany sandalye kiralama

Süsleme ve kişiselleştirmeye son derece uygun olan Tiffany Sandalye, 10 adete kadar istiflenebilmesi ve her mekanda kullanılabilir olması sayesinde dünya çapında kullanılmaktadır.

Beyaz rengi sayesinde mekanlarınıza zarif ve masum bir hava katmanıza yardımcı olur.

tiffany sandalye kiralama

Modern tasarımıyla doğum günleri, düğünler, organizasyonlar ve diğer özel günler de dahil olmak üzere her türlü mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Tiffany Sandalyeler Nerelerde Tercih Edilmektedir
Modern tasarımıyla göz kamaştıran ve rahat bir oturma sağlayan Tiffany sandelyeler, doğum günleri, nişan organizasyonu, düğün organizasyonu, nikah organizasyonu, sünnet düğünü organizasyonu, parti, mezuniyet törenleri, balo salonları, bahçe, restoran, vintage temalı partiler ve bunun gibi her türlü organizasyonlar için son derece ideal olması sayesinde yoğunlukla tercih edilmektedir. Biz de By Engin Organizasyon hizmet yelpazemize bu ürünü alarak müşterilerimizin hizmetine sunmaktan son derece sevinçliyiz…

tiffany sandalye kiralama

Tiffany Sandalye - Beyaz Kullanım Alanları
İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur.
Parti, düğün, doğum günleri, balo salonları, bahçe, restoran, vintage temalı partiler ve bunun gibi çeşitli organizasyonlar için son derece ideal olması sayesinde yoğunlukla tercih edilmektedir.
Tiffany Sandalye - Beyaz Özellikleri
Gaz enjeksiyon teknolojisi ile üretilmiştir.
Polipropilen içerikli monoblok bir modeldir.
10 adete kadar üst üste istiflenebilir.
İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.
Işık ve sudan etkilenmez. Fakat uzun süreli kullanım için sürekli olarak güneş ışığına ve suya maruz kalması önerilmez.

tiffany sandalye kiralama

Ürün Açıklaması
TİFFANY sandalye plastik hafif, pratik ve istiflenebilir. TİFFANY sandalye cırtlı minderiyle birlikte de tercih edilebilir. TİFFANY sandalye hem iç hem de dış mekân sandalyesi olarak kullanılabilir.

Birinci sınıf hammaddeden üretildiği için TİFFANY sandalyeler güneşli mekanlarınızda sararma, kapalı mekanlarınızda ise ağır plastik kokusu kesinlikle olmaz.

UVY ışınlarına dayanıklıdır. Yıllar boyu kullanımlarınıza uygun TİFFANY sandalye modelinde hiçbir deforme olmayacağının garantisini veriyoruz. TİFFANY sandalye yüksek rahatlık sunmaktadır.

Adres
Davutpaşa Mahallesi Davutpaşa Caddesi N=0: 143 Esenler / İstanbul
Telefon
0 534 595 63 44
Gsm : 0 534 595 63 44
E-Posta
info@byenginorganizasyon.com