Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Nikah Organizasyonu

Nikah Organizasyonu

Evlilik nişan, düğün derken sıra nikah törenine gelir. Nikah töreni toplumumuzda yeri olan ve kabul görülen bir gerçekliktir. Nikah töreni artık evliliğe giden son adımdır. 

Burada da By Engin Organizasyon ‘Takipçi değil, Öncüyüz’ sloganıyla sunacağımız evliliğe giden yolda müstakbel gelin ve damat adayları için muhteşem bir nikah organizasyona imza atmak için elimizden gelen her türlü hazırlığı yapmaya hazırız.

Evliliğe doğru giderken son adım olan nikah töreni ile  atılan bu adımla evliliğin resmileşerek gerçekleştirmesidir. 

Nikah törenini evinizde bireysel olarak düzenleyebileceğiniz gibi daha profesyonel hale getirmek için By Engin Organizasyon’dan yardım alabilirsiniz.

Daha kaliteli, daha şık ve eksiksiz bir nikah töreni isteyen çiftler, kesinlikle bizimle çalışırsa işlerinin daha kolaylaşacağına emin olmalıdırlar. Nikahınızı organize etmeden önce dikkat etmeniz gereken tüm detayları okuyabilir, bilinçli adımlar atarak etkinliğinizi mutla bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Nikah Hazırlıkları

Nikah hazırlığının başında iç veya dış mekân töreni, davet listesi, dağıtılacak hediyeler, davetiyeler, kuaför, fotoğrafçı, ayakkabı ve nikah kartı gelir.

Tüm bunları deneyim ve tecrübeniz olmadan yapmanız epey zaman alacağı gibi birçok ayrıntıyı da gözden kaçırabilirsiniz. Ömürde bir sefer yaşanan bu gibi özel gün ve gecelerde telafisi olmayan işlere kalkışmak bazen akıl kârı değildir. Onun için bu işi By Engin Organizasyon’a bırakmanız yeterli olacaktır. Siz karar verin gerisini biz halledelim.

Nikah Masası Süslemesi
Nikah törenlerinin en önemli aksesuarlarından birisi de masa süslemeleridir. Masa süslemesinde dikkat edilecek önemli husus masa ve mekanın uyum içinde bir görüntü oluşturmasıdır. By Engin Organizasyon da burada yıllardır verdiği hizmet tecrübesiyle çiftleimiz için en uygun masa süslemesini hazırlayacaktır.

Masa süslemesinde ilk dikkat edilecek husus masa örtüleridir. Mekana uygun bir masa ve masayı örtecek örtüdür. Sonrasında ise sırayla masayı gerekli donatı ve aksesuarlarla gözalıcı ve şık bir hale getirmektir. 

Evet Nikah Masası Nasıl Süslenir?

Nikah törenini evde yapacaksan, masa süslemesinde minimal aksesuarlar tercih edebilirsin. Masa üzerine renkli boncuklar serpiştirebilir, taze mevsim çiçeklerine yer verebilirsin.

Eğer büyük bir mekanda nikah organizasyonu düzenleyeceksen, dekorasyonda dev şamdanlar, vazolar, büyük dekoratif fanuslar kullanabilirsin. Masa etrafına irili ufaklı mumluklar yerleştirebilirsin.

Nikah Organizasyonu için Mekan Kiralama

Etkinliğinizin yapacağı mekanı henüz netleştirmediyseniz size önereceğimiz mekanlarda nikahınızı kıydırabilirsiniz. Tercihlerinize göre, gelecek davetlilerin kişi sayısına göre size organizasyon planı hazırlayabiliriz.

Nikah töreni için müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda her türlü hizmet konseptimiz mevcuttur…

Adres
Davutpaşa Mahallesi Davutpaşa Caddesi N=0: 143 Esenler / İstanbul
Telefon
0 534 595 63 44
Gsm : 0 534 595 63 44
E-Posta
info@byenginorganizasyon.com