Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu

By Engin Organizasyon - Son zamanlarda ülkemizde kokteyl kültürü ağırlık kazanarak popülerliği bir hayli artmıştır. Diğer ismiyle kokteyl partileri olarak ta bilinir. Yıllardır kokteyl partileri popüler bir sosyal buluşma noktası da olmuştur.

Kokteyl partileri genellikle aynı işi yapan arkadaşların veya iş ortaklarının buluşma noktasıdır da. Burada ayaküstü atıştırmalıklar eşliğinde belli fikir alışverişinde bulunulur, iş sohbetleri havasında geçen bir ortamdır.

Sadece iş ortamı ya da fikir alışverişleri için değil, bu bir mekan açılışı olur, bir mezuniyet, bir parti, bir söz, bir nişan, bir kına, bir sunum veya daha bir çok farklı kombinasyonları olan sosyal bir buluşma noktasıdır kokteyl organizasyonları.

Ortalama bir kokteyl partisi 2 ila 3 saat sürer; bu süre zarfında konuklar, diğer konuklarla ayaküstü sohbet ederken belli içecek ve yiyeceklerin de atıştırması kaçınılmaz oluyor. Aslında planlaması oldukça kolay bir etkinlik ve pek çok seçenek mevcut.

Bu alanda da By Engin Organizasyon farkındalığıyla kokteyl partilerinize, etkinlik ya da organizasyonlarınıza renk katın. Alanında ‘takipçi değil, öncüyüz’ sloganıyla yolumuza devam ediyoruz…

Kokteyl Organizasyonları Ne Şekilde Olur
Kokteyl organizasyonu genel olarak açık hava konseptine dayanan şekillerde de yapılabilmektedir. Bu nedenle genelde sohbet havasında geçen organizasyonlar şeklinde olabilir. Daha çok nişan, düğün, açılış, davet ya da bir lansman kokteyli şeklinde yapılabilmektedir.

Dolayısıyla bu özel organizasyon çok özel bir şekilde sonlanması gerekliliği ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle de profesyonel destek almak bu konuda çok daha faydalı olacaktır. By Engin Organizasyon bu konuda sizlerin isteği doğrultusunda destek vermektedir.

kokteyl organizasyonu

Yapılacak olan organizasyonun çeşidine bağlı olarak paylaşılacak olan detaylar neticesinde sizlere bir planlama sunmaktayız. Bu özel gece ve gün için özel olarak hazırlanacak kokteyl menüsü en çok dikkat edilen detay olarak görünmektedir. Çünkü katılım sağlayacak olan misafirlerin en iyi şekilde ağırlanması istenmektedir. Yemekli kokteyl organizasyonu planlanabileceği gibi aperatif olarak da ikramlıklar sunulabilmektedir. Bu tamamıyla müşterilerimizin düzenleyecekleri kokteyl kombinasyonuna bağlıdır.

Bu aşamada yapılması gereken nasıl ve ne şekilde bir organizasyon planlandığının bizlere aktarılmasıdır. Verilen detaylar ışığında firma olarak bu konuda size destek verilecektir. Örneğin bir otelde kokteyl organizasyonu düşünüldüğünde buna göre bir planlama yapılması beklenmektedir.

kokteyl organizasyonu

By Engin Organizasyon bu konuda profesyonel hizmetler vermektedir. Sizlerin planlarına karşılık kendi deneyimleri ile de organizasyona katkı sağlamaktayız. İlk defa bu tarz organizasyon yapacaksanız ve kokteyl organizasyonu nedir şeklinde bir sorunuz varsa bu konuda size destek vererek en özel sunumlarımızı uygulayacağız.

Daha önce gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizin detayları ve referanslarımız mevcuttur.

kokteyl organizasyonu

Açılış Kokteyli
Açılış kokteyl organizasyon fikirleriniz için de yine bu konuda uzman olan profesyonel ekiplerle çalışmak çok daha faydalı bir adım olacaktır. Kokteyl organizasyonu meşakkatli bir iş olması nedeniyle bu konuda destek görmeniz şart. Bu desteği sonuna kadar By Engin Organizasyon sağlaşacaktır.

Konu açılış kokteyli olunca firmanızın açılışında görkemli bir hava yaratmak isteyebilirsiniz. Konuklarınıza en iyi şekilde hizmet vermek ve oradan ayrıldıklarında unutamayacakları detaylar sunmak isteyebilirsiniz. Bunun içinde yapmanız gereken nasıl ve ne şekilde bir organizasyon istediğinizi Bizlere iletmeniz ve bizimle paylaşmanızdır.

kokteyl organizasyonu

Açılış kokteyli nasıl yapılır konusunda bir fikir sahibi olmasanız bile organizasyon By Engin Organizasyon sizlere deneyimleri doğrultusunda gerekli bilgileri verecektir. Sizlerin de onaylaması eşliğinde muhteşem bir organizasyon gerçekleşecektir. Hem firmanız hem de misafirleriniz açısından unutulmaz bir gün planlanmış olmuş oluruz.

kokteyl organizasyonu

Düğün Kokteyli
Hayatınızda en önemli anlardan biri olan düğün merasimleri için her şeyin kusursuz olması beklenmektedir. En başından sonuna kadar özenli bir şekilde planlanan düğün organizasyonu için de o gece her şeyin mükemmel olması istenmektedir. Düğün kokteyl organizasyon fikirleri arasında çok fazla çeşit olsa da sizler için profesyonel olarak destek sunacak bir By Engin Organizasyon var.

Nasıl bir planlama yapılmış olursa olsun özellikle bu konuda düğün kokteyl organizasyon firması By Engin Organizasyon İstanbul içinde en yoğun rağbet görmesiyle bu konuda bizden destek almaktan çekinmemeniz gerekir.

Düğün kokteyl fiyatları yapılacak olan organizasyonun detaylarına göre değişmekle birlikte sizlerin istekleri doğrultusunda da farklılıklar gösterecektedir. By Engin Organizasyon’un özel organizasyon hizmetleri olduğu gibi genel hizmetleri de mevcuttur.

kokteyl organizasyonu

Nikah Kokteyli
Düğün kokteyl organizasyon firmaları İstanbul seçenekleri arasında en çok ilgi çekeni düğün organizasyonundan sonra gelen nikah kokteyli olmaktadır. Bu özel günde özel bir organizasyon beklentisi ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle de yapılacak olan organizasyonun kusursuz bir şekilde tamamlanması için haftalar hatta aylar öncesinde bir planlama yapılmaktadır. Kokteyl fiyatları İstanbul ilimizde her yerde olduğu gibi beklentilere göre belirlenmektedir.

Nikah kokteylinde yine dikkat edilmesi gerekenlerden bir tanesi kokteyl menüleri olmaktadır. İster yemek ister atıştırmalık olsun misafirlere yapılacak olan ikramların da kusursuz olması beklenmektedir. Bu konuda organizasyon firmaları çok çeşitli seçenekler sunmaktadır. Size uygun olan menülerden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Özellikle kapalı alanlarda gerçekleşecek olan kokteyl organizasyonu için organizasyon firmalarından beklenenler arasında havalandırmadan, ses sistemine kadar olan teknik durumlarında ayarlanmasıdır. Çıkacak olan teknik bir aksaklığın hemen çözümlenmesi adımında organizasyon firmaları ile çalışmak özel gününüzü daha güzel bir hale getirecektir.

Davet Kokteyli
Davet kokteyli vermek isteyenler ne konuda olursa olsun özel bir şekilde özel bir an olarak bu durumu taçlandırmak isterler. Bu bir doğum günü ya da bir yıl dönümü olabilir. Kişiler kendilerini özel hissetmek ve gelen misafirlerine de özel hissettirmek adına davet kokteyl organizasyonu düzenlemek isteyebilirler.

Davet kokteyl organizasyonu nasıl yapılır şeklinde bir düşünceniz varsa ya da bu konuda ilk defa bir etkinlik yapılacaksa kokteyl organizasyon şirketleri destek vermektedir. Nasıl bir organizasyon olacağı konusunda bir bilgi verildiğinde sizlere seçenekler sunulmaktadır. Bu seçenekler arasında size uygun olanları değerlendirerek bir karar vermeniz sağlanmaktadır.

Toplantı Kokteyli
Toplantı kokteyli yapılmak istendiğinde daha çok iş anlamında böyle bir organizasyon düşünülebilmektedir. Özellikle birçok bayiye sahip olan şirketler bu anlamda farklı kokteyl organizasyonu planlamaktadırlar. Bu konuda da kalabalık bir organizasyon olacağından dolayı organizasyon şirketleri ile anlaşabilmektedirler.

Kokteyl masası etrafında toplanan iş ortakları ve ekip çalışanları ile sohbet havasında gerçekleşen toplantılar olabilmektedir. Fikir alışverişlerinde bulunulan bu organizasyon ile birlikte şirketler pazarlama stratejileri hakkında bir toplantı yapabilir ya da büyüme stratejileri tartışılabilmektedir.

Yapılacak olan yemekli kokteyl organizasyonu ile ilgili bir organizasyon firması ile anlaşmak ve bu konuda deneyimlerinden yararlanmak faydalı bir adım olacaktır. Hem katılımcıların hem de firma sahiplerinin bu konuda memnun ayrılmalarının sağlanması amaçlanmaktadır.

Lansman Kokteyli
Lüks kokteyl organizasyonu olarak düşünülen bir diğer kokteyl türü de lansman kokteyli olmaktadır. Özellikle yeni çıkacak olan ürününüzün tanıtımını en iyi şekilde yapmak ve hedef kitleye en iyi şekilde ulaştırmak için şirketlerin en çok hazırlık yaptığı organizasyon türlerinden bir olmaktadır. Bu noktada bistro masa kiralama yazımıza da göz atabilirsiniz.

Lansman kokteyli için şirketler çok uzun bir süre hazırlıklarını yapmaktadırlar. Fakat bu süreçte organizasyon yapabilmeleri için de profesyonel bir destek almayı tercih etmektedir. Bunun nedeni de organizasyon fikrinin çok daha meşakkatli olmasının yanı sıra bu özel günde en özel şekilde sunumlarını yapmak istemelerindendir.

Firmalar lansman ile ilgili bir kokteyl düşündüklerinde belli bir bütçeyi bu tarz bir organizasyona ayırmaktadırlar. Bu ürünlerinin tanıtımı için gerekli olan bir durum olarak bilinmektedir. Kokteyl fiyatları İstanbul bölgesinde çok daha farklılık gösterse de yapılacak olan organizasyonun büyüklüğü ve detaylarına göre değişiklik göstermektedir.

Kokteyl organizasyonu yapılacak olan yer, kişi sayısı ya da ikramlıkların çeşitlerine göre farklılık gösterecek şekilde planlanmaktadır. Sizlerin nasıl bir organizasyon yapmak istediğine göre değişiklik gösteren şekillerde olmaktadır. Firmaların aldıkları detaylar ve sizin planlarınızla harmanlanan fikirler görkemli bir organizasyon ortaya çıkaracaktır.

Kutlama, yıl dönümü ya da diğer nedenlerle düzenlenen kokteyllerdir. Eğer siz de bir davet kokteyli düzenlemeyi düşünüyorsanız ihtiyaç duyacağınız her türlü ürün ve hizmete ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kokteyl Masası Süsleme
Tuttuğunuz mekanda halihazırda var olan ya da talebiniz doğrultusunda kiralanan masalar kokteyliniz konseptine uygun olarak süslenir. Daha önce yaptığımız kokteyl organizasyonlarına göz atarak kokteyl masanızın nasıl süsleneceğine karar verebilirsiniz.

Bistro Masa Süsleme
Bistro yiyecek ve içecek ikramlarınızın yapılacağı masadır. Tuttuğunuz mekanda var olan ya da şirketimiz tarafından kiralanan bistro masası isteğiniz doğrultusunda kumaş, örtü ve tüllerle süslenerek davete hazır hale getirilir.

Kokteyl Catering Hizmeti
Kokteylinizde ikram edeceğiniz yiyecek ve içecekler önceden belirlenir. Sağlıklı ve hijyenik olarak ekibimiz tarafından temin edilir. İsteğiniz doğrultusunda kokteyl sırasında servis hizmeti sunulur. Kokteyl catering fiyatları tercih ettiğiniz ikramlıklara ve ek hizmetlere bağlı olarak değişir

Trio Ekibi Kiralama
Trio ekibimiz kokteylinize hafif bir müzik ile eşlik eden canlı müzik grubudur. Grupta keman, çello, saksafon, gitar ve diğer trio enstrümanları bulunur. Talebiniz doğrultusunda trio ekibimiz kokteyl organizasyonunda hizmetinizdedir.

Neler Yapıyoruz
Catring Hizmeti , Bistro Masa , Trio Müzik , Süsleme , Garson , Bar Taburesi , Vale Hizmeti , Ses Sistemi , Dj , Halı Kaplama, Barkovizyon Kurulumu , Karşılama Hostesi, Sıcak soğuk içecek, ikram Kanepe, pasta ekler, Catering hizmeti, tabak, bardak, çatal, bıçak ve lazım olan tüm alanlarda hizmetlerimiz mevcuttur...