Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Mezuniyet Organizasyonu

Mezuniyet Organizasyonu

By Engin Organizasyon'un bir diğer hizmeti de mezuniyet hizmetidir.

Herkesin hayatında bir sefer ya da bir çok sefer gerek okul hayatında muhakkak karşılaştığı mezuniyet törenlerimiz olmuştur. İşte burada mezuniyet töreni organizasyonlarında By Engin Organizasyon gerekli ekip ve ekipmanlarıyla bu hizmeti kusursuz bir şekilde sizlere sunmaktadır.

mezuniyet organizasyonu

Eğitim kurumları ve öğrenciler için çok önemli olan mezuniyet organizasyonları yılların tecrübesiyle bu heyecanı sizlere vereceğimiz hizmetle doruğa çıkarabilirsiniz.

Mezuniyet organizasyonları için oluşturduğumuz muhteşem dekorasyonlarımız ile etkinlik alanında şenlik havası oluşturulur.

rofesyonel ses ve ışık çözümlerimiz ile organizasyon beklentilerini karşılayan yeni nesil teknik altyapılarımızla sınırsız hizmet veriyoruz.

mezuniyet organizasyonu

Mezuniyet organizasyonlarınız için profesyonel prodüksiyon hizmetlerimiz, kamera ve fotoğraf çekimi hizmetlerimizle her anın ölümsüzleşmesini sağlıyoruz. Çekimler sonrası tüm organizasyon için oluşturduğumuz video klipler ile defalarca izlenebilecek video belgesel hizmetleri de üretiyoruz.

Hem teknik, ekipman hem de malzeme ve hizmet üreten profesyonel ekibimizle mezuniyet organizasyonlarındaki tecrübemizi sizlerin hizmetine sunuyoruz.

mezuniyet organizasyonu

Mezuniyet törenleri organizasyonları bir diğer adı ile “kep atma töreni” ömür boyu hatıralarımızda yer edecek müstesna günlerdendir.

Bu güzel gününüzün kusursuz, sorunsuz olması ve daha görkemli bir hale getirilmesi için, mezuniyet töreni için sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

İlkokuldan üniversiteye kadar resmi özel tüm okul, kurum ve sektörlerde mezuniyet olsun yada veda töreni olsun tüm alanlarda hizmetlerini kusursuz bir şekilde müşterilerimize götürüyoruz.

mezuniyet organizasyonu

By Engin Organizasyon olarak verdiğimiz mezuniyet töreni organizasyonu kapsamındaki hizmetlerimizden bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

Mezuniyet töreni organizasyonları için pratik ve faydalı bilgiler:
Mezuniyet töreni organizasyonları öğrencilerin heyecanı ve coşkusunun had safhada olacağı bir etkinliktir.

Mezuniyet organizasyonunun kusursuz ve unutulmaz olması için, organizasyonun akışı ve planlamaları titizlikle yapılmalıdır.

Mezuniyet törenlerinin final anı kep atma anıdır ve bu esnada olmasını şiddetle tavsiye ettiğimiz uygulama ise konfeti yağmurudur.

Konfeti makinası ile atılan konfetilerin eşliğinde keplerin havaya uçuşması hoş enstantaneler oluşturacaktır.

Yapılacak konuşmaların, mezuniyet belgelerinin takdiminin, kep atma töreninin ve yemeğin ardından müzik eğlence programına geçilmelidir.

mezuniyet organizasyonu

Okullunuzda düzenleyeceğiniz yemekli-yemeksiz mezuniyet organizasyonları için gerekli olan ekip-ekipman, süsleme ve personel temini hizmetlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Ayrıca başta İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere tüm ilçelerde mezuniyet töreni organizasyonlarında hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Standart Mezuniyet Organizasyonu - Yemekli Mezuniyet Organizasyonu - Kokteyl Menülü Mezuniyet Organizasyonu hizmetlerimiz İstanbul'da Devam Ediyor. Kaliteli Hizmet Anlayışımızdan Taviz Vermeden Sizlere En iyi Hizmeti Sunmak Adına Kurumsal Etkinlikler Düzenliyoruz.

Mezuniyet Organizasyon Hizmetleri
Mezuniyet töreni organizasyonları
Mezuniyet ekipman temini
Mezuniyet şenlikleri
Gösteri hizmetleri
Masa sandalye kiralama
Kokteyl organizasyonu,
Yemek Organizasyonu
Okul Bahçesi Dekoru
Balon Süsleme
DJ hizmeti
Platform kurulumu ( Podyum )
Led Ekran Kiralama
Konfeti Bombası
Ateş Volkanı
Havai Fişek Gösterisi
Şişme Oyun Parkları
Karnaval Yiyecekleri
Fotoğraf & Video çekimi
Sanatçı Organizasyonu
Konser Organizasyonu
Mezuniyet Mekan Temini
Ses,ışık ve sahne kurulumu
Mezuniyet Kokteyli
Kumaş Süsleme
Havai Fişek Gösterisi
Kep-Cübbe Satış ve Kiralama
Davetiye Hizmeti
Güvenlik Hizmeti

Adres
Davutpaşa Mahallesi Davutpaşa Caddesi N=0: 143 Esenler / İstanbul
Telefon
0 534 595 63 44
Gsm : 0 534 595 63 44
E-Posta
info@byenginorganizasyon.com