Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Tiffany Beyaz Sandalye Kiralama

  • Anasayfa
  • Tiffany Beyaz Sandalye Kiralama

Tiffany Beyaz Sandalye Kiralama

By Engin Organizasyon farkıyla tüm ekinlik ve organizasyonların birinci tercihi olan Tiffany Beyaz Sandalye Kiralama hizmetini siz müşterilerimizin yoğun talep ve istekleri doğrultusunda ürün konseptimizin vazgeçilmezi arasında yer almaktadır.

Organizasyon, etkinlik ve diğer tüm toplu buluşmaların vazgeçilmezi olan Tiffany Beyaz Sandalye, modern görünüşü ve kullanışlı olması sayesinde doğru bir tercihtir. Zarif ve sade tasarımıyla tüm özel gün, gece ve her türlü etkinlik ve organizasyon buluşmalarınızda ortama kattığı şıklık ve zarifliğiyle misafirleriniz için mükemmel bir seçim ve rahatlık sağlar.

tiffany beyaz sandalye

 Tiffany Beyaz Sandalye Kullanım Alanları
İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur.
Parti, düğün, doğum günleri, balo salonları, bahçe, restoran, vintage temalı partiler ve bunun gibi çeşitli organizasyonlar için son derece ideal olması sayesinde yoğunlukla tercih edilmektedir.

tiffaney beyaz sandalye

Tiffany Beyaz Sandalye Özellikleri
Gaz enjeksiyon teknolojisi ile üretilmiştir.
Polipropilen içerikli monoblok bir modeldir.
10 adete kadar üst üste istiflenebilir.
İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.
Işık ve sudan etkilenmez. Fakat uzun süreli kullanım için sürekli olarak güneş ışığına ve suya maruz kalması önerilmez.

Ürün Açıklaması
TİFFANY sandalye plastik hafif, pratik ve istiflenebilir. TİFFANY sandalye cırtlı minderiyle birlikte de tercih edilebilir. TİFFANY sandalye hem iç hem de dış mekân sandalyesi olarak kullanılabilir.

Birinci sınıf hammaddeden üretildiği için TİFFANY sandalyeler güneşli mekanlarınızda sararma, kapalı mekanlarınızda ise ağır plastik kokusu kesinlikle olmaz.

UVY ışınlarına dayanıklıdır. Yıllar boyu kullanımlarınıza uygun TİFFANY sandalye modelinde hiçbir deforme olmayacağının garantisini veriyoruz. TİFFANY sandalye yüksek rahatlık sunmaktadır.

Adres
Davutpaşa Mahallesi Davutpaşa Caddesi N=0: 143 Esenler / İstanbul
Telefon
0 534 595 63 44
Gsm : 0 534 595 63 44
E-Posta
info@byenginorganizasyon.com