Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Nişan Organizasyonu

Nişan Organizasyonu

Evliliğe giden yolda yavaş yavaş adımların atıldığı bir nokta da nişan merasimidir. Nişan merasimleri toplumumuzda yeri olan ve kabul görülen bir gerçekliktir. Nişan evliliği giden yolda önemli bir adımdır.

Burada da By Engin Organizasyon ‘Takipçi değil, Öncüyüz’ sloganıyla sunacağımız evliliğe giden yolda müstakbel gelin ve damat adayları için muhteşem bir organizasyona imza atmak için elimizden gelen her türlü hazırlığı yapmaya hazırız.

Evliliğe doğru giderken ilk adımlarından biri olan nişan töreni ile  atılan bu adımla evliliğin resmileşme hali diyebiliriz. Ailelere ve geleneklere göre farklı şekillerde düzenlenen nişan törenleri basit ya da oldukça gösterişli şekillerde yapılabilir. Nişan törenini evinizde bireysel olarak düzenleyebileceğiniz gibi daha profesyonel hale getirmek için By Engin Organizasyon’dan yardım alabilirsiniz.

Daha kaliteli, daha şık ve eksiksiz bir nişan töreni isteyen çiftler, kesinlikle bizimle çalışırsa işlerinin daha kolaylaşacağına emin olmalıdırlar. Nişanınızı organize etmeden önce dikkat etmeniz gereken tüm detayları okuyabilir, bilinçli adımlar atarak etkinliğinizi mutla bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Nişan Hazırlıkları

Nişan hazırlığının başında nişan tepsisi, nişan yüzükleri, iç veya dış mekân töreni, nişan elbisesi, davet listesi, dağıtılacak hediyeler, davetiyeler, kuaför, fotoğrafçı, nişan ayakkabısı ve nişan kartı gelir. Tüm bunları deneyim ve tecrübeniz olmadan yapmanız epey zaman alacağı gibi birçok ayrıntıyı da gözden kaçırabilirsiniz. Ömürde bir sefer yaşanan bu gibi özel gün ve gecelerde telafisi olmayan işlere kalkışmak bazen akıl kârı değildir. Onun için bu işi By Engin Organizasyon’a bırakmanız yeterli olacaktır. Siz karar verin gerisini biz halledelim.

Nişan Tepsisi

Genellikle gelin adaylarının sorumluluğunda olan nişan tepsisi, dikkat ve özen gösterilmesi gereken bir başka hazırlıktır. Yüzlerce çeşit nişan tepsisi arasından zevklerinizi yansıtan modelleri tercih edebilirsiniz. Çiçekler, tüller, parlak taşlar, boncuklar veya diğer aksesuarlarla süslenmiş nişan tepsilerinde yüzükleri sunacak yüzükler için kutular tasarlayabilecek veya satın alabileceksiniz. Kordonu kesmek için bir çift şık makas eklemeyi de unutmamalısınız.

Nişan Masası Süslemesi
Nişan törenlerinin en önemli aksesuarlarından birisi de masa süslemeleridir. Masa süslemesinde dikkat edilecek önemli husus masa ve mekanın uyum içinde bir görüntü oluşturmasıdır. By Engin Organizasyon da burada yıllardır verdiği hizmet tecrübesiyle çiftleimiz için en uygun masa süslemesini hazırlayacaktır.

Masa süslemesinde ilk dikkat edilecek husus masa örtüleridir. Mekana uygun bir masa ve masayı örtecek örtüdür. Sonrasında ise sırayla masayı gerekli donatı ve aksesuarlarla gözalıcı ve şık bir hale getirmektir. Somon, pudra, lila ve gold gibi süslemeler ve masa üstü cam vazolar tercih edilmektedir.  Süslemeler, mekan ve dekorasyon ile bütünlük sağlamalıdır. Bizler bu konuda edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak mekana göre nişan masası konsepti belirleyip, dekorasyona tasarlıyoruz.

Evet Nişan Masası Nasıl Süslenir?

Nişanını evde yapacaksan, masa süslemesinde minimal aksesuarlar tercih edebilirsin. Masa üzerine renkli boncuklar serpiştirebilir, taze mevsim çiçeklerine yer verebilirsin.

Eğer büyük bir mekanda nişan organizasyonu düzenleyeceksen, dekorasyonda dev şamdanlar, vazolar, büyük dekoratif fanuslar kullanabilirsin. Masa etrafına irili ufaklı mumluklar yerleştirebilirsin.

Nişan Hediyeleri

Törene katılanlara her zaman mutlu günlerinizi hatırlatacak hediyeler dağıtmayı unutmamalısınız. Zevklere ve bütçelere göre sunulacak birçok nişan hediyesi var. Bunların başında; bir mücevher sandığı, bir ayna, sabun, bir kavanoz kahve çekirdeği, renkli taş keseler, çiçek aromaları ve kolonyalar. Mali durumunuzu göz önünde bulundurarak ortalama misafir sayınız kadar hediyelik eşya sipariş edebilir veya malzeme satın alarak orijinal ürünler yaratmayı tercih edebilirsiniz. Sizin ve nişanlınızın isimlerinin yazıldığı hediyelerin üzerine minik etiketler eklemeyi unutmamalısınız.

Nişan Şekerleri

Misafirlerinizin damaklarını tatlandırmak için nişan şekerleri ikram edebilirsiniz. Yüzlerce çeşidi bulunan nişan şekerleri farklı sunumlarla sunulmaktadır. Dilerseniz özel şeker siparişi verebilirsiniz, dilerseniz de bunu da By Engin Organizasyon farkıyla hazırlatabilirsiniz.

Nişan İkramları

Kesinlikle en önemli hazırlıklarından biri de ikramlardır. Çeşitli seçenek ve konseptlerle hazırladığımız ikram çeşitlerimiz kesinlikle hoşunuza gidecektir. Bu kutlama safhasını evde yapmayı düşünüyorsanız diyecek bir şeyimiz yok. Ama eğer bunu yine biz By Engin Organizasyon’a bıraksanız işi ehline vermiş olursunuz.

Siz nişanın verdiği havaya davetlilerinizle birlikte kendinizi kaptırıp keyfini sürün. İkram işini biz halledelim. Menüyü ayarlamak tamamen size kalmış bir seçim. Siz seçiminizi yapın biz yerine getirelim.

Yukarıda ifade ettiklerimizin dışında nişan töreni için biz By Engin Organizasyon olarak her türlü araç ve gereç için firma olarak tedarik etme kapasitesine sahibiz. Yeter ki gelin ve damat hayal ettikleri nişan merasimini bizimle paylaşsın. Gerisi bizim için teferruattır.

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi kuracağınız yuvanıza sizi bir adım daha yaklaştıran çok özel bir gün olan nişan merasiminizi siz ve misafirlerinizin ayrıcalıklı kılmak için gereken her türlü hizmeti profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla yerine getirmekteyiz.

Nişan organizasyonu için çok farklı mekanlar tercih edilebilir. Kimi müşterilerimiz mütevazi bir ev nişanını tercih ederken, kimi evininin bahçesinde yapılacak bir nişanı tercih ediyor.

Bunun yanı sıra bir salon kiralamayı tercih eden müşterilerimiz de çoğunlukta. Yapacağınız nişan organizasyonu nerede olursa olsun, bütçeniz için sunacağımız farklı nişan organizasyonu konseptlerimiz mevcut.

Talep ettiğiniz farklı hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilir ve istekleriniz doğrultusunda hazırlanan size özel hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

İstanbul İçin Organizasyon Hizmetleri

İstanbul’da ihtiyaç duyabileceğiniz organizasyonlarınız için By Engin Organizasyon her zaman yanınızda. Siz de nişan organizasyon hizmetini ister açık alanda ister de kapalı mekanlarda alabilirsiniz.

Nişan Organizasyonu için Mekan Kiralama

Etkinliğinizin yapacağı mekanı henüz netleştirmediyseniz size önereceğimiz mekanlarda nişanınızı yapabilirsiniz. Tercihlerinize göre, gelecek davetlilerin kişi sayısına göre size organizasyon planı hazırlayabiliriz.

Nişan merasimi için müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda her türlü hizmet konseptimiz mevcuttur…