Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Lokma Dağıtımı Organizasyonu

  • Anasayfa
  • Lokma Dağıtımı Organizasyonu

Lokma Dağıtımı Organizasyonu

By Engin Organizasyon toplumumuzun hassas olan hayır hasenat gibi hayır işlerine önem verdiğini bildiği için halk arasında ‘Lokma Dağıtımı’ ya da 'Hayır Lokması' olarak bilinen bu hizmet işini de yıllardır bünyesinde profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

Toplumumuzun gelenek ve göreneklerinden kaynaklanan ve özellikle Müslüman bir toplum olduğumuzdan hayır hasenat konularına çok önem verdiğimiz herkes tarafından bilinmektedir.

Özellikle hayır konusu söz konusu oldu mu toplumumuz muhakkak işin bir ucundan alarak bu sorumluluğu yerine getirmek için elinden geleni yapmaya çalışıyor.

Peki Lokma Dağıtımı Hangi Amaçla Yapılır?
Yukarıda da dediğimiz gibi işin içine hayır girdi mi toplumumuz bu konuda çok cömerttir. Lokma Dağıtımı genellikle bir diğer ismi olan Hayır Lokması olarak bilinir. Evet Hayır Lokması… Ya da Lokma Dağıtımı...

Genellikle bir ölünün arkasından icra edilen Lokma Dağıtımı aynı zamanda başka birçok şekilde de yapılır. Hastası olur şifa bulması için, ölüsünün yıldönümünde olur, bir mevlit verir lokma dağıtılır, düğün öncesi ya da sonrası lokma dağıtılır, bir çocuğun sünneti olur lokma dağıtılır, başından bir musibet kalkar lokma dağıtılır. Yani bu ve bunun gibi aklınıza gelebilecek daha bir çok nedene bağlı olarak toplumumuz bu işi ciddi bir şekilde önemsemektedir.

Bunun dışında bir iş yeri açılışı olur, yeni bir işe giren birisi olur, niyeti hasıl olan biri olur, ya da niyetinin hasıl olması için ya da herhangi bir konuda muradına ermek için ya da muradına eren biri olur. İşte dediğimiz gibi bu konu uzayıp gider…

Bu lokma dağıtımı ya da diğer adıyla hayır loması dağıtımının temel amacı insanlarnı hayır duasını almaktır. 

Biz şimdi gelelim By Engin Organizasyon’a burada düşen iş nedir? Bizim üzerimize düşen ise lokma dağıtımı toplu olduğu zaman bir kişinin ya da bir ailenin üstesinden geleceği bir iş değildir. Onun için bu işi profesyonel bir şekilde icra eden Biz By Engin Organizasyon müşterilerinin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda tüm hizmeti üzerine alarak profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla yerine getirmektedir.

Kiralama Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?
Lokma Dağıtımı dışında etkinliğiniz ve ikram ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, By Engin Oranizasyon aradığınız ikram kiralama ekipmanı donanımına sahiptir. Size kusursuz bir şekilde teslim edilen ve dağıtımını yapacak olan ekip ve ekipmanlarımız kusursuz bir hizmet sunarlar.

Eksiksiz İkram Ekipmanları Kiralamamızın Keyfini Çıkarın
By Engin Organizasyon istediğiniz yerde teslimat yaparak İstanbul ve tüm ilçelerinde Lokma Dağıtımı kiralama imkanı vererek rakipsiz, verimli bir hizmet sunar. Uzun yıllardır ikram ekipmanı kiralama sektörüne hizmet vermekten ve eski veya yeni, büyük veya küçük ölçekli organizasyon icra eden değerli müşterilerimizin her birine birinci sınıf hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Sonuçta itibarımız çok önemlidir ve organizasyon sistemlerimiz ve personelimiz genelinde kaliteye olan bağlılığımız sayesinde, her sipariş için mükemmelliğe ulaşmaya çalışıyoruz. Unutulmaz, başarılı organizasyonlara katkıda bulunmak için perde arkasında yorulmadan çalışıyoruz.

Profesyonel ikram ekibimizle piyasadaki en iyi ikram ekipmanı kiralama konusunda da uygun fiyatlara sahibiz. Her zaman müşterilerimize esnek bir fiyat listesi oluşturmaktayız.

Lokma Dağıtımı ya da diğer adıyla Hayır Lokması işinde A’dan Z’ye tüm aşamalarda ürün tedarikinden tutun pişirme, kızartma, dağıtma ve diğer tüm hizmetleri eksiksiz bir şekilde By Engin Ornganizasyon olarak üstleniyoruz.


Yaptığımız Diğer İkram Hizmetlerimiz
İkram Arabaları
Salep Dağıtımı
Çorba Dağıtımı
Osmanlı Şerbeti
Osmanlı Macunu
Türk Kahvecisi
Maraş Dondurmacısı
Gözlemeci
Kestaneci
Bozacı

lokma dağıtım organizasyonu

boza ikramı

çorba ikramı

gözleme ikramı

ikram hizmeti

ikram hizmetleri

ikram hizmetleri

şekerleme ikramı

boza ikramı

Adres
Davutpaşa Mahallesi Davutpaşa Caddesi N=0: 143 Esenler / İstanbul
Telefon
0 534 595 63 44
Gsm : 0 534 595 63 44
E-Posta
info@byenginorganizasyon.com