Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu

Biz Neler Yapıyoruz - By Engin Organizasyon, açılış organizasyonu hizmetinde iş yerlerinin bulunduğu konuma ve konusuna göre süsleme işlemleri yapılmaktadır. Bu konuda iş yerlerinin müşteriler tarafından daha hoş görünmesi ve daha güzel görünmesi için çeşitli süsleme işlemleri yapılabilmektedir. Bu konuda iş yerlerinizin şirin gözükmesi açısından palyaço kiralama işlemleri yapılabilir.

Açılış organizasyonu, isminden de anlaşıldığı gibi hizmet sektörüne yeni atılmış herhangi bir kurumun ister ticari olsun ister başka bir alanda faaliyet göstermiş olsun bunu paydaşlarına, topluma, ortaklarına, çalışanlarına ve potansiyel müşteri kitlesine duyurma etkinliğidir.

Mağaza açılışı Market Açılışı İşyeri Açılışı Kurumsal açılış Organizasyonları. Balon Süsleme Palyaço Kiralama Paketleri İle Organizasyonlarınız Daha Dikkat Çekici. Balon Süsleme.

Bu açılışı yapan ister ticari alanda faaliyet göstersin ister başka bir sektör, bir kuruluş ya da  resmi veya gayri resmi bir kurum olsun. İster yeni kurulmuş olsun ister taşınmış olsun hiç fark etmez. Bu gibi organizasyonlar düzenleyen kurum, firma ve sektörler açılış organizasyonlarını marka ve imajlarını güçlendirmek için önemli bir araç olarak görmekte ve bununla isim ve markalarını daha da duyurmaktadırlar. Bu gibi organizasyonlar aynı zamanda birer reklam amacı da taşımaktadır. Onun için her kurum ve kuruluş için açılış organizasyonları vazgeçilmez bir araçtır.

açılış organizasyonu

Bizler de By Engin Organizasyon olarak bu alandaki deneyimizle ses getirecek, akıllarda kalacak ve getirisi büyük olacak açılış organizasyonlarına imza atıyoruz.

Her zaman müşterimize bu gibi organizasyonlarla açılışa iştirak eden misafirleri kaliteli bir hizmet anlayışıyla ağırlamak ve ömür boyu unutamayacakları bir etkinlik sunmaktır.

açılış organizasyon

Müşterimiz açılış organizasyona bizimle karar verdikten sonra mekanı yerinde inceliyor, ön çalışma yapıyor, gerekli olan her türlü ihtiyaçları tedarik ediyoruz. Ayrıca müşterimizin alacağı her türlü ekstra hizmetleri de göz önünde bulundurarak gereken ne varsa yerinde ve uygun bir fiyatla çözüm sunuyoruz.

Açılış organizasyonu fiyatları da hizmet alan müşterilerin en çok merak ettiği bir konudur. Diğer organizasyonlarda olduğu gibi açılış organizasyonların da kendine göre farklı farklı hizmet konseptleri vardır. Müşteri kendi bütçesine ve açılışı yapılacak olan mekan türüne göre herhangi bir konsept seçebilir ya da oluşturabilir. Bu konuda bizler de esnek fiyat anlayışımızla yardımcı oluyoruz. Fakat her konseptin kendine göre bir fiyatı vardır. Yani kısacası verilecek hizmete göre fiyatlar da değişiklik gösterebilir.

Ayrıca kongre, fuar, açılış, konser, festival, eğlence, reklam ve tanıtım gibi daha bir çok alanda hizmetlerimiz mevcuttur. Bu konuda iş ortağı arıyorsanız By Engin Organizasyon’dan başkasını aramayın.

Müşterilerimiz için her zaman en iyisini planlar. İşlerimizi programlayıp, pratik, ekonomik, yaygın ve dinamik unsurlarla sektörde takipçi değil öncüyüz.

Her zaman iyi olanı, kaliteli olanı, benzersiz olanı sunmak için çalışıyoruz!

Açılış Organizasyonu Hizmeti Verdiğimiz Alanlar

Anaokulu Açılışı

Cafe Açılışı

Dükkan Açılışı

Eczane Açılışı

Fabrika Açılışı

Kreş Açılışı

Kuaför Açılışı

Mağaza Açılışı

Restaurant Açılışı

Market Açılışı

Ofis Açılışı

Okul Açılışı

Otel Açılışı

Şirket Açılışı

İşyeri Açılışı

Market açılışları,

Mağaza açılışları,

Bayi açılışları,

AVM açılışları,

Spor komplekseleri,

Kapa spor sahaları,

Açık spor sahaları,

Halı saha, 

Kapalı halı saha

Açık hala saha

Her türlü kurum, kuruluş, firma ve sektörlere bağlı işletmelerin açılış organizasyon ve etkinliklerini profesyonel bir şekilde hizmetlerini sağlıyoruz...

Açılış Organizasyonu Dikkat Edilecekler

Açılış organizasyonu ile iş yerinizin tanıtımını yaparak müşteri çekmek birinci önceliğiniz olabilir. Bu konuda iş yerinizin tanıtılması amacıyla işlemlere açılış organizasyonu denir. Açılış organizasyonları yeni açılan ve faaliyete geçecek olan iş yerlerinin tanıtılması için yapılmaktadır. Müşterilere varlığınızı hissettirmek ve eğer işlek caddede bir dükkan açıyorsanız bu konuda binlerce kişiye burada açıldığınızı müjdeleyebilirsiniz. Herhangi bir işletme açılışını kendiniz yapmanız durumunda bu konuda etkili bir çalışma gösterilemeyebilir. Kendi imkanlarınızla yalnızca dükkana uyum sağlayan renkli balonları bağlayarak açılış organizasyonu etkili olmaz. Bu konuda müşterilerin ilgisini çekmek temel hedeftir. Günümüzde bu konuda profesyonel olarak hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Yeni bir işletme kurduysanız bu konuda kendinizi tanıtmanız için ilgili firmalarla çalışabilirsiniz. Açılış organizasyonu türleri, dükkanınızın ahengi ve konsept türü gibi seçeneklerle birlikte iş yerinizin açılışını güzel bir şekilde yapabilirsiniz. İş yeri açılış organizasyonlarında birçok materyal kullanılarak müşterilere duyurulur. Bu konuda iş yerleri gıda sektörünün içerisindeyse çeşitli ikramlar yaparak müşterileri kendisine çekebilir.

Animatör ve Palyaço Kiralama

Özellikle açılış organizasyonlarında müşterileri eğlendirmek adına palyaçolar ve animatörler görev almaktadır. Açılış organizasyonlarında çocukları eğlendirmek ve onlara iş yerini tanıtmak için çeşitli oyunlar oynanabilmektedir.

Müzik ve Diğer Hizmetler

Özellikle açılış organizasyonu işlerinde sıklıkla kullanılan bir diğer araçsa ses sistemleridir. Açılış esnasında iş yerlerinde açılan müzikler sayesinde müşteriler yalnızca müzik için dükkanınıza giriş yapabilir. Bu konuda farkındalık yaratmak açısından gereken her türlü müzik açılabilir. Ayrıca iş yeriniz ile uyumlu olabilecek müziklerin açılışı yapılabilir. İş yeriniz için ses sistemi kurulumu yaptığınızda müşterilerinizin mekanınıza çekilmesi için bir alan yaratılmış olunur. Bunun dışında açılış organizasyonlarında sıklıkla kullanılan bir diğer sistemse Fly tüp hizmetidir. Bir yapay hava yardımıyla şişerek dans eden bir kişi izlenimi verilebilir. Bu sayede insanların dikkati buraya çekilebilir. Maksat insanlarda farkındalık yaratarak yeni bir dükkanın açıldığını vurgulamak olduğundan bu tarz hizmetler yapılabilmektedir.

Tanıtım Yazıları

Açılış organizasyonlarında müşterilerin bilgi sahibi olabilmesi için çeşitli baskılı hizmetler alınabilir. Bu konuda yoldan geçen kişilere iş yerini tanıtmak adına broşür dağıtımı yapılabilir. Broşürün içerisinde müşterilerin bilmesini istediğiniz bilgileri vererek bu konuda bilgi verme odaklı bir çalışma yürütebilirsiniz. Ayrıca dükkanınızın en görünür olan kısmına bir kampanya yazısı yazarak müşterilerde merak uyandırabilirsiniz. Çeşitli promosyon ve kampanyalara çoğu müşteri merak eder ve size uğrar. Bu şekilde farkındalık yaratarak müşterilerinizi çekebilir ve iş yerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Açılış Halısı

İş yerlerinizde belli bir alan varsa bu konuda yerlere kırmızı halı serme işlemi uygulanabilir. Kırmızı halı istenilen ölçüde ve boyda hazırlanarak iş yeri için uygun hale getirilir. İş yerinde şık bir görüntü yaratabilmek adına kırmızı halı serdirebilirsiniz. Müşterilerinizin hoş bir görünümle karşılaşması açısından kırmızı halı iyi bir seçenek olabilir. Müşterilere kırmızı halıyı takip etmelerini söyleyerek gitmesini istediğiniz yerlere yönlendirebilirsiniz.

Broşür Dağıtımı

Açılış organizasyon örneklerinde sıklıkla görebileceğiniz bir başka unsur da broşür dağıtımıdır. Bir şekilde etkinliğinize gelen ziyaretçilere vermiş olduğunuz hizmet ya da ürünlerle ilgili bilgilendirici broşürler dağıtmak hem firmanızın bilinirliğini arttırır hem de akılda kalmasında yardımcı olur.

Host-Hostes Temini

Özellikle açılış kokteyl organizasyonlarında host ve hostes kullanımı sunum zarafeti ve kurumsal imaj için olumlu etkiler doğurmaktadır. Kurumsal açılış organizasyonlarında ise çok daha gerekli olmaktadır. Misafirlerinize karşı firmanızı temsil etmede prestijinizi arttıran bir görsel unsurdur.

Açılış Balon Süsleme

Balon süsleme bir organizasyonda olmazsa olmaz bir unsurdur. Hem dikkat çekiciliği arttırır hem de ortama katmış olduğu canlılıkla çok daha etkili bir sunum yapmanızı sağlar. Açılış balonları uzman ekipler tarafından çok etkili bir şekilde kullanılabilmektedir. Zincir balon süslemeleri ya da papatya balon süslemeleri gibi tarzlarda dükkân süslemelerine yardımcı olur.

Açılış Süslemeleri

Açılış süslemeleri belki de açılış balonlarından sonra görsel etkiyi sağlayacak en etkili detaylardır. Kumaş ya da tül eklemeleri ile balonlar birleşince ortaya rengârenk ve canlı bir hava çıkacaktır. Bu da misafirlerinizin keyifli vakit geçirmelerini sağlayacaktır. Ek olarak açılış bayrak süslemeleri ile birlikte İstanbul açılış organizasyonları çok daha etkili bir şekilde hazırlanmaktadır.

Ses Sistemi

Açılış organizasyonu fikirleri denilince görsel unsurlar kadar ses de çok etkili olmaktadır. Organizasyona canlılık ve hareketlilik katması sebebi ile özellikle hareketli müzikler dikkat çekiciliği arttıracaktır. Aynı zamanda yapılacak olan anonslarla ürün ve hizmetlerini görsel dışında işitsel olarak da aktarma imkânına sahip olursunuz. Ses sistemi kiralama konusunda da ByBalon size uygun çözümler sunmaktadır.

Yiyecek/İçecek İkramları

İşyeri açılış ikramları en az diğerleri kadar etkili bir hizmet detayıdır. Potansiyel müşterilerinize eğer varsa kendi ürünlerinizi sunabileceğiniz gibi organizasyonda daha uzun süre kalmalarını ve firmanızla ilgilenmelerini sağlayan bir unsurdur. Özellikle ofis açılış organizasyonu söz konusu olunca alanı verimli kullanmak ve misafirlerin katılımını arttırmak amacı ile sıkça kullanılmaktadır. ByBalon olarak açılış kokteylleri konusunda da yeterli deneyime sahip bir firmayız. Her türlü dükkân açılışı konusunda yardımcı olmaktayız.

İşyeri açılış organizasyonu nasıl yapılır kısaca aktarmaya çalıştık. Bunlar dışında ByBalon’un sizler için vermiş olduğu birçok hizmet söz konusu. Bunlar hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Açılış Organizasyonunda Verilen Genel Hizmetler

Zincir Balon Süsleme

Dükkanın Balonlarla Süslenmesi

Papatya Balon Süsleme

Palyaço Kiralama 1 Kişi

Tepsi, Kurdela, Makas

Broşür Dağıtımı

Anons hizmeti

Ses sistemi

Müzik

Dükkan kapısına kemer balon

Papatya balonlar

Bayrak süsleme

Palyaço kiralama

Çocuklara yüz boyama

Hostes kiralama

Profesyonel ses sistemi

Açılış İçin tepsi, kurdela, makas

Karşılamada Kolonya İkramı

Kokteyl masası

Misafirleri karşılama

İkramlıklar

Mehteran takımı gösterisi

Halk oyunları gösterisi

Bando takımı gösterisi

Tahta bacak kiralama

Pamuk şeker dağıtımı

Patlamış mısır ikramı

Bayrak flama süsleme

Baskılı balon

Uzun bacaklı adam

Şişme maskot palyaço

Konfeti makinası

Fly tube

Trio grubu (üçlü canlı müzik ekibi)

İkram arabaları: Patlamış mısır, Pamuk şekeri, Macuncu, Şerbetçi

Uçan balon buketleri

Tül ve kumaş süslemeleri

AÇILIŞ KOKTEYLİ MENÜSÜ

KURUYEMİŞ & CİPS

Sundrıed Domatesli ve Pestolu Palmiyeler

Zeytin Ezmeli ve Mısırlı Kanepe

Krempeynirli ve Salatalıklı Kanepe

Peynir & Cherry Domatesli Kanepe

Kaşar peynirli kanepe

Dana jambonlu kanepe

Salamlı kanepe

Sucuklu kanepe

Labneli salatalık Kanepe

Tatlı, tuzlu kuru pastalar ve çikolatalı ekler

İÇECEKLER:

Meyva Suyu (Portakal,Kayısı,Vişne,Şeftali,Karışık)

Cola & Lıght Cola

Soda & Su

Fanta & Sprite

Süslenmiş kokteyl masaları ve servis elemanları

Müşterilerin istekleri doğrultusunda tüm yiyecek ve içecek konsepti hazırlanabilir...

İş Yeri Ve Dükkan Açılışları için Balon Süsleme Palyaço Ve Dj Hizmeti.

Dükkan İş Yeri Açılışı İstanbul Balon Süsleme Palyaço Ses Sistemi Kokteyl Masası Hizmeti.

Açılış Organisazyonu

İş yeri açılışı Süsleme

Palyaço Organisazyon

Açılış Organizasyon ve Süsleme Hizmetlerimiz ile Sizinleyiz.

Hemen Arayın!

Zincir Balon Süsleme

Canlı Müzik. Sahne Ses Işık. Hizmetler: Balon Süsleme, Açılış Organizasyonu, Kokteyl Bistro.