Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu

Evlenmeye karar veren çiftlerin söz, nişan ve kına sürecinden sonra nihayet sıra geldi bunu muhteşem bir düğün ile taçlandırma işine. Evlenen çiftlerin bekarlığa son verirken unutulmaz bir düğün gerçekleştirmek en büyük hayalleridir. İşte biz de burada By Engin Organizasyon olarak düğün işinde de ‘Takipçi değil, Öncüyüz’ sloganıyla yola koyulduğumuz bu hizmette sizlere muhteşem bir düğün vaat ediyoruz.

Bu düğünü gerçekleştirmek için mekan bakımından zengin olan İstanbul’un herhangi bir yerinde karar verebilirsiniz. Bu mekanların başında İstanbul’un boğaza nazır manzarası olur, isterseniz İstanbul’un ya da bulunduğunuz mekanın en gözde bir yerinde olsun, isterseniz bu bir köşk olur, bir saray olur, bir kasır, bir kır düğünü tarzı ya da muhteşem bir salon düğünü olur. İsterseniz yörenize ait ya da hayalini kurduğunuz geleneksel bir düğün konsepti de olur. Yeter ki bunu hayatınızın en güzel ve özel gününüze uyarlamaya karar verin. Karar sizin… Siz karar verdikten sonra gerisi By Engin Organizasyon’da…

By Engin Organizasyon, sizin hayal edebileceğiniz ve hayal edemeyeceğiniz ayrıntılarla istediğiniz tarzı, düğününüze uygun hale getirir ve hizmetinize sunar. Siz sadece ne istediğinizi belirterek, tarzınızın ayrıntılarını paylaşın!

Mutluluğunuzu Biz Düşünüyoruz
Tamamen sizin mutluluğunuz için konsept geliştiren bizler, düğününüz için de size özel hizmetler sunmayı amaç edinmiş ve farklı farklı konseptler hazırlamışız. Bir düğünün en özel kişisi olan gelin ve damat havai fişek gösterisi olsun volkan ve konfeti gibi daha farklı talepleri de olabilir. Bu onların en özel günü ve bir nevi ne isterlerse yapılmalı! Dünya evine girmeye hazırlanırken yapılacak onlarca işin içinde çiftler, örneğin lazer şovu yapacak birilerini bulamayabilir. İşte bu ve daha bir çok ayrıntılarla düğünlerinize farklılık katıyoruz.

Ayrıca yeri geldiğinde çiftler VIP araç hizmeti gibi hizmetler talep ederken, çocuklar için de pamuk şekeri veya saray macunu gibi nostaljik gıda ürünleri de isteyebiliyor. Bu tamamen çiftlerin tarzı ile bağlantılı bir durum ve dolaylı olarak bu özel günü daha mutlu geçirebilmeleri, davetlilerine farklı şeyler sunabilmeleri için düşündükleri ayrıntılardır. Bu ve buna benzer daha bir çok hizmeti ayrı ayrı tasarlamak uygulamak çok zahmetli olduğu için biz By Engin Organizasyon olarak bunun için varız. Bu anlamda firmamızın üstleneceği hizmetin önemini anlatmaya gerek yok!

Yani kısacası düğüne evet kararı veren çiftler nasıl bir düğün istediklerini bizimle paylaşmaları yeterlidir.

Bu size hem zaman kazandıracak hem de onlarca farklı alanlarda hizmet vermek düğün sahiplerine epey zorluk çıkaracaktır.

Kendinizi ve Davetlilerinizi Şaşırtın!
Düğününüzün tasarımı için bizimle anlaşmışsanız gözünüz arkada kalmayacaktır. Size özel yani her ayrıntısını sizin belirlediğiniz bir konsepti profesyonel bir ekiple hazırlıyoruz. Size vereceğimiz hizmet karşısında sadece siz değil davetlileriniz de çok şaşıracak! Günlerce konuşulacak, yıllarca unutulmayacak ve örnek gösterilecek bir etkinliği tek başınıza tasarlayamayacağınız gibi üstesinden de gelemezsiniz. Onun için işi ehline By Engin Organizasyon’a bırakınız.

Bizler bu konuda yılların vermiş olduğu bir deneyimle her detayı ilmek ilmek örerek sizi ve davetlilerinizi şaşırtıyoruz. Gözünüzden kaçması muhtemel her detay, profesyonel ekiplerimizin dikkatine takılıyor. Bir yandan bu zorlu süreçte zaman kazanırken, bir yandan da dillere destan bir program düzenlemiş oluyoruz sizler için. Hayalinizdeki düğünü eksiksiz ve kusursuz bir şekilde başlayıp bitmesi için elimizden geleni yapmak için varız…

Hayatınızın en önemli gününü profesyonel bir hizmetle taçlandırın! Düğünlerin sadece müzikli bir eğlence olmadığını; davetiye hazırlanmasından gelinin salondan çıkışına kadar süren bir zincir olduğunu unutmamak gerekiyor! Zincirin bir halkasındaki anormallik, düğün sürecinin tamamını olumsuz etkileyecektir. Kusursuz bir organizasyonun en temel şartı da bizden destek almanızdır.

Deneyimli ekiplerimiz, sizi böylesi bir günde büyük bir stres ve telaştan kurtaracak. Size sadece düğününüzün konseptine uygun onlarca alternatif içinden seçim yapmak kalıyor. Süreç içinde fikir değiştirirseniz veya herhangi bir aşamada değişiklik yapmak isterseniz bunu paylaştığınızda sizin adınıza bu külfeti biz üstleneceğiz.

En başından da dediğimiz gibi heyecanı ve mutluluğu ile bir ömre bedel düğününüzün hayal ettiğiniz gibi gerçekleşmesi için önce doğru bir mekan seçmelisiniz

İsterseniz düğününüzün her detayını birlikte planlayalım ya da siz karar verin biz tasarlayalım.

Düğün Pastası
Düğün pastacılığı artık kendi başına bir sektör haline geldi. Çok ilginç ve ihtişamlı dizaynlarla yapılan bu sıradışı pastalar, harika tatlarıyla da düğünün unutulmazları arasında yer alıyor. İşte düğünün vazgeçilmezleri arasında alan düğün pastasını da sizin hayal ettiğiniz şekilde yapıyoruz…

Düğün organizasyonları kapsamında vermiş olduğumuz hizmetlerin ana başlıkları ve datayları şu şekildedir.
Masa giydirme
Masa üstü dantel kapak süslemesi
Masa giydirme (Küçük masa)
Sandalye giydirme
Nikah masası, Gelin-damat masası süsleme Canlı Çiçek
Gelin yolu süsleme (yapay çiçekli, şamdanlı ve ya kafesli)
Gelin yolu süsleme (canlı çiçekli, ferforje ve ya şamdanlı)
Masa üstü ayna ve tek kollu yapay çiçekli şamdan süslemesi
Masa üstü canlı çiçek uygulaması
Masa üstü ayna ve canlı çiçekli tek kollu şamdan uygulaması
Nikah masası kiralama
Ses sistemi ve DJ
Anı Kürsüsü ve Anı Defteri
Karşılama yer gösterme hostesleri servis elemanları
Tiffany sandalye kiralama
Barkovizyon kurulumu
Profesyonel orkestra
Konfeti show
Havai fişek gösterisi
Düğün yemekleri
İslami düğün paketi

Adres
Davutpaşa Mahallesi Davutpaşa Caddesi N=0: 143 Esenler / İstanbul
Telefon
0 534 595 63 44
Gsm : 0 534 595 63 44
E-Posta
info@byenginorganizasyon.com