Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Balon Süsleme

Balon Süsleme

By Engin Organizasyon balon süslemeleri alanında da rakipsiz bir şekilde ‘takipçi değil, öncü’ olma sloganıyla yoluna devam etmektedir. Bünyesinde barındırdığı tecrübeli ve profesyonel ekip ve ekipmanlarla hizmet kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini esas almıştır. Bir yandan hizmet kalitesini esas alırken diğer taraftan da müşteri bütçesini zorlamadan uygun fiyatlarıyla her zaman dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır. Her türlü düğün, sünnet, açılış, kokteyl, açılış, doğum günü, mezuniyet töreni, nişan, kına vb. gibi tüm organizasyon işlerinde müşterilerimizin istek ve arzuları doğrultusunda yolumuza devam ediyoruz.
Doğum günü etkinlikleri de alanında kendi içinde birçok fazla türü ve konsepti barındırır.

balon süsleme

Örneğin doğum günü kutlanacak kişinin kız olsun erkek olsun yaşı, zevkleri, hobileri ve kutlamanın yapılacağı mekan, süslemeler, içerik ve daha birçok detay belirleyici birer unsur haline gelir.

Balon süsleme işi tamamen tecrübe ve profesyonellik isteyen bir iş olduğundan böylesi özel, anlamlı gün ve anlarda mutlaka işini kaliteli yapan balon süsleme firmaları ile yapmak ve tercih etmek gerekir. Yoksa bu gibi hayatımızda önem verdiğimiz ve unutulmasını istemediğimiz bu anlamlı gün ve anlarımızın bir anlamı kalmaz.

Balon Süsleme, kişisel ya da kurumsal organizasyonların en şık ve göze çarpan detaylardan biridir.

Balon süsleme düğün, sünnet, nikâh, açılış, kokteyller, doğum, mezuniyet ve daha bir çok gün, gece ve ortamlarda her türlü organizasyonların vazgeçilmez süsleridir.

balon süsleme

Ne şekilde olursa olsun, mekanın atmosferine ve görselliğine balon süslemeleri farklı bir görsel şölen katmaktadır. Bu gerçek asla göz ardı edilmemelidir.

Balon süslemeleri, rengarenk ve verdikleri dekor sunumuyla süsleme organizasyonların en önemli parçasıdır.

Balon süsleme her önüne gelenin yapacağı bir iş değildir. Profesyonellik istediği gibi aynı zamanda bir sanattır.

Balon süsleme işinde kullanılan malzemenin kalitesinden ödün vermemek gerekir. Çünkü kaliteli malzeme yapılacak organizasyonun da kalitesini ortaya koymaktadır.

Kalitesiz kullanılan balonların mekanın ve etkinliğin başında, ortasında ve sonunda ne zaman patlayacağı belli olmaz. Onun için etkinliğin her anında patlayan balonlar etkinliğin kalitesini de gözler önüne serer. Başta etkinlik misafirlerinin yanında mahcup edeceğini unutmamak gerekir.

balon süsleme

Bu yüzden bizlere gelen müşterilerimize ilk önce sunduğumuz teklif kaliteden ödün vermemeleridir. Çünkü verilen bunca emeğin boşa gitmesi hiç kimsenin istemediği bir durumdur.

Balon süsleme daha önce de dediğimiz gibi bir sanat ve profesyonelce yapılması gerektiğini söylemiştik. Onun yaratıcı ve sanat bakışıyla işe bakan firmalarla çalışmak gerekir.

By Engin Organizasyon özgün tasarım ve şık süslemelerle balon süsleme sektöründe önde gelen bir firma olmuştur.

By Engin Organizasyon, hayal ettiğiniz ve gözünüzde canlandırdığınız balon süsleme işini en iyi şekilde yapar ve bütçenize uygun her türlü konsepti sizler için hazırlayacaktır.

By Engin Organizasyon olarak balon süsleme işinizde tercih edebileceğiniz bazı balon konsept ve paketlerimizden bazıları şu şekildedir.

balon süsleme

1- Uçan Balon Süslemeleri: İstediğiniz renklerde balonlar helyum gazı ile doldurularak hazırlanırlar. Sağlık açısından herhangi bir tehdit unsuru oluşturmazlar.

2- Balon Süslemeleri: Papatya balon süslemeleri, balondan kapı kemeri, zincir balon süslemeleri.

Her türlü organizasyon alanlarınızın rengarenk balonlarla istediğiniz konseptte süslenmesi. Kurumsal organizasyonlar için kurumsal renklerde balonlar tercih edilebilir.

3- Baskılı Balonlar: Kurumlara ait logoların balonlara baskılanması. Sadece kurumsal logoların değil, her türlü isim, resim baskısı da yapılabilir. Açılış organizasyonlarında kostümlü elemanlar baskılı balonları dağıtırlar.

4- Zeplin Balonlar: Dev zeplinler ile organizasyonlarınız çok dikkat çekecek. 3 metre, 5 metre, 8 metre uzunluğundaki dev zeplinleri de balon süslemelerinizde kullanabilirsiniz.

5- Balon Dekorasyonları: Balonlar kullanılarak yapılan çeşitli şekillerin, fiyonkların yapılması. Balonlarla isim yazılması, balon ağacı ve balon sütunları hazırlanması.

6- Görsel Balonlar: Kutlama balonları, flytube ve reklam balonları, zeplin, balon yağmuru ve uçan balon.

balon süsleme

BALON SÜSLEME ALANLARI VE ŞEKİLLERİ
Balon Duvarı: Herhangi bir organizasyon ya da etkinlik düzenlerken görünmesini istemediğiniz herhangi bir alanı balonlarla gizlemeyi ihmal etmeyin. Kumaş, naylon vs. gibi sıradan şeyler kullanmak yerine kullanılacak rengarenk balonlarla görünmesi istenmeyen alanları kapatır güzel bir görüntü oluşturabilirsiniz. Bu aynı zamanda prestijinizi de artırır.

Balon Kemerleri: Bu tip balon kemerler genellikle mekan girişlerinde kullanılmaktadır. Bu da haliyle mekana bir renk ve ayrıcalık katmaktadır. Gelen ziyaretçilerin ilk göze çarptığı bu balon kemerleri genellikle açılış organizasyonların olmazsa olmazlarındandır.
Jumbo Balonlar: Jumbo balonlar helyum kullanılarak uçan balon olarak kullanılabilir, baş aşağı baskılı ise tavandan asılabilir. Jumbo balonları çap ve büyüklükleri farklılık göstermektedir. Bu da hizmet alan müşterilerimizin tercihlerine kalan bir durumdur.

balon süsleme

Sütun Balonları: Logo baskılı kolon balonları ile ürünlerinize dikkat çekerken bir yandan yürüyüş yolu tanımlamak ya da misafirlerinizi yönlendirmek için de kullanabilirsiniz. Bunlar ayaklarla kullanılabilir ve ayrıca uçan sütun balonları da tercih edebilirsiniz.

Balon Bırakma: Her türlü açılış, temel atma törenleri veya kutlama için, daha fazla heyecan katmak veya etkinliğinizi daha güçlü bir şekilde göstermek için bu tür balonlar kullanılır. Tavan yüksekliğinin yeterli olduğu yerlerde, bir balon yağmuru organizasyonunuzun etkinliğine renk ve neşe getirecektir.

Balon Buketleri: Organizasyonunuzun alanına farklılık katmak için logo baskılı veya düz uçan balon paketlerini kullanabilirsiniz.
Yazı ve Şekiller: Balonların farklı renk ve şekilleri kullanılarak üzerinde firmanın logo, tanıtım yazısı ve değişik figürler yansıtılabilir. Bu da firmanız için bir reklam olur.

balon süsleme

Balon Sütunlar: Farklı renk, desen yada rastgele çoklu renkler veya tek renk şerit ve zincir balonlarla organizasyonunuzu canlandırabilir ve renklendirebilirsiniz.

Logonuzu balonlara yazdırarak sizin için verimli, ekonomik ve eğlenceli bir promosyon alternatifi oluşturabiliriz.

Serigrafi baskı yöntemi ile 4 renk ve çepeçevre baskılarla bir balon gösterisi düzenleyebilirsiniz.

Etkili ve ekonomik bir tanıtım yöntemi olan logo baskılı balonlarla firmanızı tanıtabilir bu yönde kullanılan balonlarla tanıtımınızı daha çok kitlelere ulaştırabilirsiniz.

balon süsleme

Balon Dekorasyonu
Balon süsleme ticari bir bakış açısından çok aynı zaman bir sanattır. Biz de bu hizmetimizi yaparken ticari bir gözle bakmaktan çok buna sanatsal bir bakış açısıyla bakıyoruz. Bu da müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini ortaya koymaktadır.

Doğum günlerinizi unutulmaz kılmak için süslü balonlar eşliğinde çok çeşitli oyunlar ve şovlar düzenliyoruz. Çocuklarınızın ve arkadaşlarının partinin keyfini çıkarması için Magic gösterileri ve oyun gösterileri düzenliyoruz. Bu, doğum günü partisine eğlence katar ve günü doğum günü çocuğu ve arkadaşları için gerçekten unutulmaz kılıyoruz.

By Engin Organizasyon olarak yaptığımız işte müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor güler yüzlü, tecrübeli ve profesyonel bir ekiple alanında saygın bir firma olarak yolumuza devam ediyoruz.

Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi BALON SÜSLEME hizmetlerimiz de müşterilerin alacağı hizmet ve konseptlere göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Tüm hizmetlerimizde olduğu Balon Süsleme hizmetinde de müşterilerimizin bütçesini göz önünde bulundurarak esnek fiyat anlayışımızı sürdürüyoruz…

balon süsleme

Balon Süsleme Hizmetlerimiz Başlıca Şunlardır

Açılış Organizasyonları
Alış veriş Mağazaları
İş Yerleri
Düğün Organizasyonları
Nikah
Doğum Günü Organizasyonları
Kokteyller
Sevgililer Günü
Sünnet Düğünü
Okulların Özel Günleri
Mağaza Açılışı Balon Süsleme
Mağaza Önü Balon Süslemesi
Doğum Günü Partisi Balon Süslemesi
Duvar Balon Süsü
Siyah Balon Süsü
Balon Süsü
Balon Süsleme Çalışması
Mezuniyet Alanı Balon Süsleme
Mezuniyet Alanı Balon Süsleme
Etkinlik Balon Süsleme
Mağaza Önü Balon Süsleme
Bina Balon Süslemeleri
Açılış Balon Süslemesi
Etkinlik Kapı Girişi Balon Süsleme
Nikah Salonu Balon Süsleme
Doğum Günü Balon Süsleme
Balon Süslü Giriş
Balon Kemeri

Adres
Davutpaşa Mahallesi Davutpaşa Caddesi N=0: 143 Esenler / İstanbul
Telefon
0 534 595 63 44
Gsm : 0 534 595 63 44
E-Posta
info@byenginorganizasyon.com