Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Doğum Günü Organizasyonu

Doğum Günü Organizasyonu

Hayatımızın normal bir parçası haline gelen doğum günlerini kutlamadan artık geçemiyoruz. Hayatımızda bu denli önemli bir yer tutan doğum günü kutlamaları ister sizin, ister eşinizin, ister kız çocuğunuzun, ister erkek çocuğunuz ya da anne babanınız olsun, günler öncesinden heyecanına kapıldığımız bu günü farklı ve özel kılmak için kendi bütçe ve gücümüz nispetinde çeşitli etkinlik ve organizasyon şeklind şeklinde kutluyoruz.

Tabi bunu da aile ve yakın akraba, dost çevremizle kutladığımız gibi büyük kalabalıklarla da kutladığımız oluyor.

doğum günü organizasyonu

İşte burada iş organizasyon firmalarına düşmektedir. Firma deyince akla ilk gelen By Engin Organizasyon’dur. Her zaman söylediğimiz gibi işimizde ‘Takipçi değil, öncü’yüz sloganımızı hatırlatmakta fayda var.

Dediğimiz gibi doğum gününüzü genellikle aileniz ve sevdiklerinizle kutlamayı planlarken By Engin Organizasyon size unutulmaz bir Doğum Günü Organizasyonu vaat ediyor. Yukarıda da dediğimiz gibi çocuklarınız için, kendiniz için veya ailenizin başka bir bireyi ya da size yakın biri için bir doğum günü partisini hayal ederken bizler de bu hayalinizi sizlere nasıl yaşatacağımızın hesaplarını yapıyoruz.

doğum günü organizasyonu

Doğun günü kutlaması ya da partisi düzenlemek İnce detaylarının yanı sıra bir estetik ve bir sanattır bizim için. Dış mekan dekorasyonundan pastaya, partide çalacak müzikten iç mekan dekorasyonuna kadar pek çok detay var. Profesyonel ve tecrübeli ekibimizle harika bir Doğum Günü Organizasyonu sizleri bekliyor demektir.

doğum günü organizasyonu

Doğa ile çevrili harika bir doğum günü partisi yapın!
İster manzarası ve doğasıyla ünlü bir mekanda ister ışıklar altında cıvıl cıvıl renkli bir salon ortamında olsun sizlere çok güzel anılarla bir doğum günü partisi sunuyoruz. Zarif sunumlar, zevkli alternatifler, zarif dekorasyon ve kaliteli müzik ile organizasyonlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için rezervasyon formunu doldurabilir ya da direk olarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

doğum günü organizasyonu

Doğum günü partilerinde diğer organizasyonlardan farkımız
Doğum günü partiniz için hayalinizde gerçekleşmesini istediğiniz doğrultuda hazırlık yapacağız. Doğum günü organizasyonları popüler ve yaygın hizmettir. Bizim görevimiz siz karar verdikten sonra sizin için doğum gününü en iyi şekilde organize etmek ve doğum gününüzü özel, parlak ve neşeli kılmak için en çılgın hayalinizi gerçekleştirmek istiyoruz.

By Engin Organizasyon’un diğerlerinden temel farkı yaşa göre doğum günü organizasyonu! Standart ve aynı tek çeşit konseptler sunmuyoruz. Tam aksine zengin ve alternatifli sunumlarımız vardır. 18 yaşında bir kız çocuğu ile 60 yaşında bir büyükanne kutlaması arasındaki farkı anlıyoruz. Zevkinize ve misafirlerin yaşına göre size ilginç bir konsept geliştirip sunacağız. Bu sizin içinde en iyisi olacağından eminiz. Bizi arayın ve bizimle iletişime geçtikten sonra artık doğum gününüzü nasıl ve nerede kutlayacağınız konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağından emin olun. Tematik tarzda kutlamalar için çeşitli seçenekler sunacağız veya güzel bir klasik kutlama ayarlayacağız. Asıl mesele, tüm gözler sizin üzerinizde olacak ve konuklarınız, tema ne olursa olsun kendilerini sıcak ve duygusal bir ortamda bulacaklarından emin olunuz. Profesyonel bir sunucu, profesyonel DJ, iyi seçilmiş eğlence programı siz ve misafirlerinizi bekliyor.

doğum günü organizasyonu

Hayalinizdeki Doğum Gününüzü Gerçekleştiriyoruz
Doğum yıldönümünüzü inanılmaz bir şekilde kutlamak için bir hayaliniz varsa, o zaman hayalinizi gerçekleştirecek olan biziz. İlginç konseptler sunabilir, onları gerçekleştirmek için ilginç yerler bulabiliriz. Bu nedenle, doğum yıldönümü organizasyonumuz her zaman standart dışı, sıradışı, çok etkileyici, en sofistike müşterilere layık bir doğum günü partisi ya da organizasyonu sunar. Bu tür partilerin hazırlanmasından büyük zevk alıyor ve bu doğum günü yıldönümü kutlamanızda üçlü olarak somutlaşıyor. Konuya, misafir sayısına, yaşlarına ve statülerine göre size uygun bir mekan sunuyoruz.

Tasarımcılarımız özellikle sizin için şenlikli bir dekorasyon geliştirecek. Ve eğlence programı, arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim kurmak için yeterli zamanınız olacak şekilde yapılacaktır.

İster yetişkin olsun ister küçük olsun her yaş grubu için konseptlerimiz mevcuttur.

Yetişkinler için doğum günü, “yetişkin” tanımı oldukça keyfi olsa da, çocukların doğum günü partilerinden farklıdır. Yetişkinler için bir doğum günü partisi düzenlemek ve yürütmek birçok olasılık sağlar. Kısıtlama yoktur. Doğum günü partisi evin çatısında veya uçak tahtasında veya dağlarda yürüyüş sırasında düzenlenebilir. Birçok seçenek var. Buna göre sınırsız sayıda tema. Başarılarını göstermek için günün kahramanının hayatına göre bir doğum günü düzenleyebiliriz. Ya da geleceği yansıtmak için, sevilen rüyayı tatilin temasına yansıtmak.

Ama küçük çocuklar için bu sınırsızlığı söylemek mümkün değildir. Çünkü Anne babalar çocukları için daha hassas konseptlerin olmasını ister. Bu da belli bazı kısıtlama ve hassasiyetleri beraberinde getiriyor.

Yukarıda da dediğimiz gibi her yaş grubuna göre doğum günü kutlama ve parti düzenleme konseptlerimiz mevcuttur.

doğum günü organizasyonu

Diğer doğum günü partileri nelerdir

Sevgiliye doğum günü organizasyonu yapmak isteyenler için yaratıcı fikirlerimiz vardır. Sevgilinizde şok etkisi yaratacak sürprizlere yer veriyoruz. Doğum günü organizasyon fikirleri ile kendimizi sürekli geliştirip yenilikler üretiyoruz. Bu şekilde klasik, sıradan ve monoton organizasyonlardan ziyade yenilikçi ve zamana uygun konseptlerle müşterilerimizin karşısına çıkıyoruz.

Diğer organizasyonlarda olduğu gibi doğum günü organizasyon, etkinlik ve partilerde de en kaliteli malzeme kullanımını öneriyoruz.
Doğum günü kutlamalarında özellikle müzik ve sürpriz hazırlıkların unutulmaması gerekiyor.

Çevrenizdeki insanların neyden hoşlandığını veya çocuklarınızın neye ilgi duyduğunu sizden iyi bilen olamaz. Bu sebeple sizlerin zevk ve tercihlerinize göre sunacağımız hizmet sizler için de o kadar keyifli ve neşeli bir ortamın oluşmasını sağlayacaktır.

Doğum günü organizasyonunun konsepti belirlendikten sonra iç mekanda veya dış mekanda gerekli hazırlıklar titizlikle yapılır. Bu hazırlıklar en ince ayrıntısına kadar düşünülüp organizasyonun keyifli ve eğlenceli olması sağlanır.

Doğum günü pastası seçiminde de bizlerden destek alabilmeniz mümkündür. Doğum günü hediyelerinin verilmesi konusunda da güzel bir sunum hazırlanmaktadır. Çocuklara yapılan partilerde doğum günü şarkıları oldukça eğlenceli ve bir o kadar da keyiflidir. İsme özel doğum günü şarkıları da tercih edilebilir.

Doğum günü resimleri anı kalması açısından çok önemlidir. Eğer bu şekilde bir yaklaşımınız varsa fotoğrafçı tutmakta fayda vardır. Aynı zamanda kesintisiz bir anı oluşması için de profesyonel elemanlarımızla kamera hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

doğum günü organizasyon

Doğum günü kutlamalarında öne çıkanlar

SİHİRBAZ VE JONLÖR: Doğum günleri ve özel gün ve davetlerde eğlenceyi şova dönüştüren farklı illizyonlar tavşan kuş ve farklı metaryallerle süper bir gösteri sergileyen sihirbazlar.

JONGLÖR: Top, labut ve halkalarla faklı figürler çizen animasyonlar kullanan süper bir şoven.

RESİM KÖŞESİ: Genelde doğum günlerinde pastanın kesildiği masa arkası hediyelerin açıldığı bölümün arka kısmında kullanılır. Papatya, balonlar happy brithday yazısı ve doğum günü süslerinden oluş bir görseldir.

SÜSLEME PAKETİ: Özel gün ve doğum günlerinde mekanın doğum günü havasına bürünmesi için baskılı balonlar, happy brithday yazısı, doğum günü süsleri , papatya balonlarla görselliği ön planda tutulan bir çalışmadır.

PİNYATA: Doğum günlerinde çocukların en çok sevdiği oyun şeklidir. Farklı çizgi film karekterlerinden oluşan pinyata sünger bop, pinyata mini mause , pinyata miki mause, pinyata tavşan, pinyata çiçek, pinyata yıldız, pinyata spadirman, pinyata batman ve isteğe göre pinyatalar hazırlanır.

doğum günü organizasyonu

Doğum Günü Kutlamalarına yönelik diğer hizmetlerimiz
Palyaço Servisi
Animatör Abi-Abla
Sindirella
Noel Baba-Anne
Dekorasyon Balon
Bahçe İçi Ses Sistemi
Balon Süsleme
Hediye Servisi
Pamuk Prenses
İllüzyonist Sihirbaz
Patlamış mısır
Balon Sosis
Yüz Boyama
Pinyata
Kumaş Süsleme
Ev İçi Ses Sistemleri

Adres
Davutpaşa Mahallesi Davutpaşa Caddesi N=0: 143 Esenler / İstanbul
Telefon
0 534 595 63 44
Gsm : 0 534 595 63 44
E-Posta
info@byenginorganizasyon.com