Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Çorba Dağıtımı Organizasyonu

  • Anasayfa
  • Çorba Dağıtımı Organizasyonu

Çorba Dağıtımı Organizasyonu

By Engin Organizasyon devamlı ve aralıksız bir şekilde bünyesine yeni hizmet ve ikram çeşitlerini ekleyerek bu yelpazeyi genişletip yoluna devam etmektedir.

Toplumumuzun ihtiyaçları doğrultusunda bu adımları atan By Engin Organizasyon topluma büyük bir kolaylıklar sağlamaktadır.

Diğer ikram hizmetlerimiz gibi son yıllarda toplumda büyük bir rağbet gören ‘Çorba Dağıtım’ işini de profesyonel ekip ve ekipmanlarla yürütmeye devam ediyoruz.

Çorba Dağıtımı Amacı Nedir ve Nerelerde Dağıtılır?
Özellikle toplumumuzda çorbanın yeri başkadır. Günü birlik yaz-kış demeden çorba dağıtım kültürü gün geçtikçe halk tarafından daha çok rağbet edilmeye başlandı.

Özellikle kış günlerinde daha çok rağbet gören çorba dağıtımı yaşantımızın bir parçası haline gelmiş durumda.

Lokma Dağıtımı gibi çorba dağıtımı da toplumumuzda genellikle hayır amaçlı yapılmaktadır. Bir cami çıkışında, bir cadde başında, bir fabrika ya da işyeri açılışında ya da Ramazan aylarında iftara yetişmeyenler için, kış aylarında yine yolda kalanlar için ya da kalabalık bir yerde açılan bir stand şeklinde bu liste uzayıp gitmektedir.

Çorba Dağıtım İşi İçin By Engin Organizasyon
Diğer ikram ve hizmet etkinliklerinde olduğu gibi çorba dağıtım işinde de tecrübeli ekip ve ekipmanlarımızla her aşamada çorba dağıtım işini A’dan Z’ye profesyonel bir şekilde yürütüyoruz.

İş sadece çorba pişirip dağıtmakla olmuyor. Yeme içme konularında hijyen ve temizlik çok önemlidir. Bu konuda da By Engin Organizasyon işin her aşamasında bu konuda da tüm hijyen ve temizlik kurallarına dikkat etmektedir. Müşteri memnuniyeti her zaman önem verdiğimiz işlerimizin başında gelir.

Çorba dağıtım işini kendi özel kazanlarımızda hijyen kurallarına uygun olarak profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanarak sağlıklı bir şekilde pişirilip servis edilmektedir. Pişirmeden servis aşamasına gelene kadar hassas bir şekilde işimizi hijyen ve temizlik kurallarına dikkat ederek yapmaktayız.

Genel olarak çorba dağıtım servislerinde mercimek, ezogelin, yayla çorbası ikram edilmektedir. Ama müşterilerimizin tercihleri her zaman bizim için önceliklidir. Tercih etmeleri takdirde istedikleri çorba dağıtım hizmetini verebiliriz.

Fiyat konusunda da her zaman söylediğimiz gibi müşterilerimizin bütçesini dikkate alarak esnek bir fiyat sunuyoruz.

Yaptığımız Diğer İkram Hizmetlerimiz
İkram Arabaları
Lokma Dağıtımı
Salep Dağıtımı
Osmanlı Şerbeti
Osmanlı Macunu
Türk Kahvecisi
Maraş Dondurmacısı
Gözlemeci
Kestaneci
Bozacı

Adres
Davutpaşa Mahallesi Davutpaşa Caddesi N=0: 143 Esenler / İstanbul
Telefon
0 534 595 63 44
Gsm : 0 534 595 63 44
E-Posta
info@byenginorganizasyon.com

çorba dağıtımı organizasyonu

boza dağıtımı organizasyonu

gözleme hizmeti

ikram hizmeti

ikram hizmeti

lokma dağıtımı organizasyonu

dondurma ikramı

şekerleme ikramı

şekerleme ikramı