Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Popcorn Makinası Kiralama

Popcorn Makinası Kiralama

Popcorn diğer adıyla patlamış mısır olarak ta bilinir. Son yıllarda toplum içinde patlamış mısıra büyük bir rağbet vardır. Küçükler kadar büyüklerin de ilgisini çekmektedir. Daha önceleri sadece sinema salonlarında ayrıcalıklı bir ürün olarak tüketilen patlamış mısır yavaş yavaş halkın gündelik hayatında tüketilen bir ürün ya da çerez olarak yerini almıştır.

Pamuk şekeri gibi bir geçmişi olan popcorn diğer adıyla patlamış mısır günümüzde artık toplumun günlük olarak tükettiği bir ürün olmakla beraber artık her türlü etkinlik, şenlik ve toplu organizasyonların da vazgeçilmezi arasında yer almıştır.

popcorn arabası kiralama

Biz By Engin Organizasyon da popcorn yani diğer adıyla patlamış mısır hizmetini tecrübeli ekipmanlar ve son derece temiz, hijyenik ve son model arabalarımızla müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi popcorn ya da diğer adıyla patlamış mısır ikramı sokaklarımızın ya da organizasyonlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Sokaklarımızda çocukların etrafını çevreleyerek satışını yapmaya çalışan patlamış mısır satıcıları geleneklerimizi korumanın yanı sıra hatıralarımızı da canlandırarak geçmişimize doğru bir yolculuk yapma imkanı sağlar. Bütün yaş gruplarının eğlencesi olan bu lezzet için ihtiyacınız olan popcorn makinası kiralama ya da patlamış mısır arabası kiralama hizmeti sağlık Bakanlığı’nın denetimindeki TSE ve ISO Belgeli ürünler ile birlikte By Engin Organizasyon tarafından sağlanmaktadır.

popcorn arabası kiralama

Popcorn (patlamış mısır) hizmetini hangi alanlarda veriyoruz

Her türlü eğlence, açılış, şenlikler özel gün ve gecelerinizde, dışarıdaki doğum günü organizasyonlarınızda, özellikle sünnet düğünü organizasyonlarınızda çocuklarımıza ve büyüklerimize etkinliğe katılan misafirlerin damaklarına mükemmel bir lezzet ve eğelenceli bir anı bırakmak için tecrübeli ekip ve kaliteli ürünlerimizle siz değerleri müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Aynı zamanda etkinliğinize nostaljik bir şov da katmış oluruyoruz. Etkinlik ve organizasyonlarınız patlamış mısır, popcorn dağıtımı ile daha neşeli ve keyifli bir hal alıyor.

Ayrıca kır düğünü, düğün organizasyonu, üniversite şenlikleri, Ramazan etkinlikleri, mağaza açılış organizasyonu, bayi toplantıları, fuar organizasyonu, festival, panayır, özel gün ve gecelerde hizmetinizdeyiz.

Sokak satışlarına veya organizasyonlara ayrı bir renk katan patlamış mısır ikram hizmeti için gerekli arabaları en uygun fiyat ile hizmetinize sunmaktayız. Popcorn makinası kiralama ya da patlamış mısır arabası kiralama hizmeti için By Engin Organizasyon'dan fiyat almadan organizasyonunuza başlamayın.

popcorn arabası kiralama

Popcorn yani patlamış mısır arabası: Popcorn makinesi ile elde edilen patlamış mısırlar popcorn kutularına doldurulup, çocuk ve yetişkin isteyen herkese kostümlü elemanımız tarafından ikram edilmektedir.

Organizasyonlarda ikram edilecek eğlencelik yiyeceklere alternatif olarak patlamış mısır oldukça ilgi gören ikramlar arasında yer almaktadır. Bu anlamda tercih edilen bir etkinlik unsuru olarak her çeşit organizasyonunuz için tercih edebilirsiniz. 

Son derece şık ve görselliğe önem verdiğimiz arabalarımızla, bu hizmeti veren ekipmanlarımız nostaljik Osmanlı ve modern giyimli kıyafetleriyle son model ve gösterişli popcorn arabalarla misafirlerinize farklı bir sunum gerçekleştiriyor.

Müşterilerimizin taleplerini By Engin Organizasyon'a iletleri halinde güvenli, sorunsuz bir hizmet sağlanarak, direkt olarak makine kiralama işlemi ve hizmeti gerçekleşecektir. Özel günler için değerlendirmeniz durumunda memnun kalacağınız bir şekilde bu alanda hizmet alarak, en iyi şeklide popcorn dağıtımını ve hizmetini sağlıyoruz.

popcorn arabası kiralama

İster bizim belirlediğimiz paketlerden isterse müşterilerimizin belirleyeceği içerik ve paketler halinde bir hizmet sunma imkanımız vardır. Yani müşterilerimizin isteklerine özel olarak ta paket hizmetlerimiz mevcuttur. Önemli olan müşterilerimizin tercihleri ve ne yapmak istedikleridir.

Bu alanda hizmet veren ekip ve ekipmanlarımız gerek ürün sağlama gerek pişirme gerekse sunum için de elimizden geldiğince güzel bir hizmet yapma peşindeyiz. Alanında uzman ve tecrübeli ekipmanlarımızla size sunulacak olan bu hizmet sayesinde misafirlerinizin memnuniyetini sağlarsanız. Hem güvenli hem de profesyonel bir şekilde popcorn hizmetini bizden kiralayarak bu işi sonlandırırsınız.

popcorn arabası kiralama

Popcorn (patlamış mısır) hizmetini verdiğimiz diğer etkinlik ve organizasyonlar

Doğum Günü Partileri
İşyeri Açılış Organizasyonu
Sünnet Düğün Cemiyetleri
Düğün Organizasyon Törenleri
Nişan Organizasyon Merasimleri
23 Nisan Şenlikleri Ve okul Etkinliği
Yılsonu Partileri
Anaokulu Programları
Yılbaşı Etkinlik Programları
Şirket İçi Motivasyon Günleri

Popcorn (patlamış mısır) Kiralama Dışında Verdiğimiz Hizmetler
Pamuk Şekeri Arabası Kiralama
Osmanlı Macunu İmalatı
Osmanlı Şerbetçisi Kiralama
Bardakta Mısır Arabası Kiralama
Hayır Lokması Döktürme
Kahveci Güzeli Kiralama
Elma Şekeri İmalatı Ve Satış
Kağıt Helva Dağıtımı Satışı
Et Döner İkramı Ve Dağıtımı
Köfte Sucuk Izgara Arabası
Midye Dolma Standı Ve Dağıtımı
Çubukta Patates İkramı
Çiğ Köfteci Arabası Kiralama
Salepçi Kiralama Hizmeti
Kestaneci Kiralama Servisi
Kokoreç Arabası Kiralama
Pilav Arabası Kiralama
Simitçi Kiralama Ve Dağıtımı

By Engin Organizasyon'dan istediğiniz tüm stand ve arabaları tercih edebilir ve kiralayabilirsiniz.

 

Adres
Davutpaşa Mahallesi Davutpaşa Caddesi N=0: 143 Esenler / İstanbul
Telefon
0 534 595 63 44
Gsm : 0 534 595 63 44
E-Posta
info@byenginorganizasyon.com