Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Mecidiye Kasrı Düğün ve Nişan Organizasyonu

Mecidiye Kasrı Düğün ve Nişan Organizasyonu

Mecidiye Kasrı Düğün ve Nişan Organizasyonu

Beykoz Sarayı olarak da bilinen Beykoz Mecidiye Kasrı İstanbul'un en gösterişli tarihi yapıları arasında yer almaktadır. Sunduğu muhteşem manzarası yanında sessizliği ve huzurlu atmosferiyle son zamanlarda İstanbulluların en popüler gezi ve organizasyon duraklarından biri olmuştur.

Biz de By Engin Organizasyon olarak bu güzel ve eşsiz atmosfere sahip olan Mecidiye Kasrı Düğün organizasyonlarına imzamızı atarak müşterilerimizin hizmetine sunduk.

By Engin Organizasyon’un hizmet farkıyla müşterilerimize sınırsız ve gönüllerince hoş bir vakit geçirmek için böylesi güzel bir günlerinde bir araya gelen eş, dost, akraba, Mecidiye Kasrı Düğün Organizasyonu için tercih etmeleri halinde gerekli her türlü hizmeti profesyonelce yerine getiriyoruz. Sizlere eşsiz bir düğün yaşatmak için profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla birlikte gönlünüze göre bir iş çıkarmak için çalışıyoruz. Düğün hizmeti dışında bir düğün için lazım olan özel tasarımlarımız arasında yer alan Düğün Tagı, (Arka Fon Çiçek ) Gelin Yolu Süsleme Kiralama, Beyaz Halı, Nikah Masası Çiçek Süsleme gibi hizmetler yanında süsleme malzemeleri masa, sandalye kiralama hizmetini de veriyoruz

Diğer organizasyonlarda müşterilerimize sunduğumuz fiyat esnekliğini buradaki hizmetimizde de veriyoruz.

Ayrıcı yine müşterilerimizin istemeleri doğrultusunda her türlü konsepte uygun geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Özel tasarımlar, özel süslemeler ve daha birçok farklı içerikle hizmetlerimiz mevcuttur.

Her türlü foto ve video çekimlerimiz de mevcuttur.

Dediğimiz gibi Mecidiye Kasrı’ndaki hizmetlerimiz sadece düğün ile sınırlı değildir. Kokteyl, kına, nişan, davet, mezuniyet, kurum kutlamaları ve daha bir çok farklı organizasyonla hizmetlerimiz mevcuttur.

Kısaca Mecidiye Kasrı Tarihi
Boğaziçi’nin mimari yapısıyla sanatsal bir değere sahip olan Beykoz Mecidiye Kasrı, Mısır Valisi Kavalalı Mehmed Ali Paşa tarafından Sultan Abdülmecid’e hediye etmek amacıyla 1845 yılında inşaatına başlanmış. Ancak Ali Paşa’nın ölümü üzerine oğlu Said Paşa tarafından 1854 yılında tamamlatılarak padişaha hediye edilmiş.

Bir tarafı deniz bir tarafı orman açısına sahip muhteşem bir doğa manzarası sunan Mecideye Kasrı ziyaret etme imkanı sunduğu kadar her türlü organizasyon hizmeti de vermektedir. Mecidiye Kasrı, İstanbul‘un en eski kasırlarından. Tarihi, mimarisi, iç süslemeleriyle ziyaretçilerin ve organizasyon amacıyla bir araya gelenlere muhteşem bir görsellik sunmaktadır.

1997’de TBMM Milli Saraylar idaresine bağlanmış olan Beykoz Mecidiye Kasrı, 2010-2016 yılları arasında yapılan son restorasyon çalışmasının ardından bir müze olarak kapılarını açtı.

İstanbul’un en estetik yapılarından biri olarak kabul edilen Mecidiye Kasrı, Osmanlı geleneğindeki Mermer Köşkleri’nin en güzel örneklerinden biri olmakla beraber ziyaretçilere sanat, tarih ve zarafet dolu bir yolculuk sunuyor.

Beykoz Mecidiye Kasrı, İstanbul’un Beykoz ilçesinde, Yalıköy semtinde Hünkar İskelesi olarak bilinen alanın güneyinde yer alır.

Adres: Yalıköy, Beykoz Kasrı, 34820 Beykoz/İstanbul

Beykoz Mecidiye Kasrı Nerede ve Nasıl Gidilir ?
Beykoz Kasrı, İstanbul’un Beykoz ilçesinde Yalıköy semtinde bulunmaktadır.

Şehrin birçok noktasından kolaylıkla ulaşabileceğiniz kasra, en kolay Üsküdar ve Kadıköy’den otobüslerle ulaşabiliyorsunuz. Direkt otobüsleri hem Kadıköy ve Üsküdar hem de Ümraniye’den bulabilirsiniz.

Kavacık’a giden tüm otobüslerle kasra ulaşım mümkün. En yakın İETT otobüs durağı ise, Servi Burnu Otobüs Durağı‘dır (Kasra 5 dakika yürüme mesafesinde).

Servi Burnu Otobüs Durağı’ndan geçen otobüsler ; 15A Anadolukavağı – Kavacık ve 136B Sultaniye – Kavacık.

Beykoz Kasrı’ndan geçen diğer İETT otobüsleri ise ; 11H, 15, 15BK, 15D, 15F, 15T, 15TY, 20, 121A, 135, 135G, 135K ve 137 nolu otobüslerdir. Ancak bu otobüsler kasra 7 dakika yürüme mesafesinde olan ”Kundura Fab. Otobüs Durağı”ndan geçmektedir. Ayrıca bu otobüslerle yine kasra 7 dakika yürüme mesafesinde bulunan Yalıköy Otobüs Durağı‘na da ulaşabiliyorsunuz.
Son olarak, Beykoz IDO Vapur Durağı’ndan kasra yürüyerek 10 dakikada gidebileceğinizi de unutmayın.

Adres
Davutpaşa Mahallesi Davutpaşa Caddesi N=0: 143 Esenler / İstanbul
Telefon
0 534 595 63 44
Gsm : 0 534 595 63 44
E-Posta
info@byenginorganizasyon.com