Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Maslak Kasrı Düğün ve Nişan Organizasyonu

Maslak Kasrı Düğün ve Nişan Organizasyonu

Maslak Kasrı Düğün ve Nişan Organizasyonu

Tarihi mekanlarda düğün konseptinin ilgi görmesi üzerine kullanıma açılan Maslak Kasrı düğünler için vazgeçilmez bir mekan olarak göze çarpmaktadır. By Engin Organizasyon olarak bizler de hayatlarına yeni bir başlangıç yapmak isteyen çiftler ve aileleri tarafından tercih edilmesi üzerine hizmet konseptimize almış bulunuyoruz. Özellikle düğün mevsimi olarak değerlendirilen bahar ve yaz döneminde yoğun bir talep oluşması üzerine çiftlerin aylar öncesinden rezervasyon yaptırması gerekmektedir. Maslak Kasırlarında düğün törenin için ayrılan bölümler ise şunlardır;

maslak kasrı düğünü

Maslak Kasırları Ön Bahçe
Maslak Kasırları Arka Bahçe
Gölet Çevresi
Limonluk olarak bilinen alanlardır.

Düğünler haricinde kına, söz, nişan, kokteyl, kutlama ve daha birçok özel gün ve gecelerde de hizmet veren Maslak Kasrı’nın tüm avantajlarını By Engin Organizasyon farkı ve ayrıcalığıyla bizimle yaşayın.

Müşterilerimizin tercih etmeleri durumunda bir düğün için lazım olan tüm ihtiyaçları karşılıyoruz.

maslak kasrı düğünü

Şehrin gürültü ve karmaşasından kurtulup sakin, sessiz ve eşsiz bir manzara eşliğinde düğün yapmak isteyenlerin tercih ettiği Maslak Kasrı, By Engin Organizasyon’un farkıyla İstanbul’un hala keşfedilmeyi bekleyen birçok güzelliği keşfedeceksiniz.

By Engin Organizasyon’un hizmet farkıyla müşterilerimize sınırsız ve gönüllerince hoş bir vakit geçirmek için böylesi güzel bir günlerinde bir araya gelen eş, dost, akraba, Maslak Kasrı Düğün Organizasyonu için tercih etmeleri halinde gerekli her türlü hizmeti profesyonelce yerine getiriyoruz. Sizlere eşsiz bir düğün yaşatmak için profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla birlikte gönlünüze göre bir iş çıkarmak için çalışıyoruz. Düğün hizmeti dışında bir düğün için lazım olan özel tasarımlarımız arasında yer alan Düğün Tagı, (Arka Fon Çiçek ) Gelin Yolu Süsleme Kiralama, Beyaz Halı, Nikah Masası Çiçek Süsleme gibi hizmetler yanında süsleme malzemeleri masa, sandalye kiralama hizmetini de veriyoruz

maslak kasrı düğünü

Diğer organizasyonlarda müşterilerimize sunduğumuz fiyat esnekliğini buradaki hizmetimizde de veriyoruz.

Ayrıcı yine müşterilerimizin istemeleri doğrultusunda her türlü konsepte uygun geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Özel tasarımlar, özel süslemeler ve daha birçok farklı içerikle hizmetlerimiz mevcuttur.

maslak kasrı düğünü

Her türlü foto ve video çekimlerimiz de mevcuttur
Dediğimiz gibi Maslak Kasrı’ndaki hizmetlerimiz sadece düğün ile sınırlı değildir. Kokteyl, kına, nişan, davet, mezuniyet, kurum kutlamaları ve daha bir çok farklı organizasyonla hizmetlerimiz mevcuttur.

maslak kasrı

Maslak Kasrı Hakkında
Maslak Kasrı, Sarıyer’de bulunan bir tarihi mekan. Yapılış tarihinin net olmadığı bu tarihi mekanın, 1800’lü yılların başında yapıldığı düşünülüyor. İlerleyen yıllarda aynı alan içerisine başka yapılar da yapılmış. Sultan II. Mahmut’tan Sultan II.Abdulhamit’e kadar çok sayıda padişah tarafından kullanılmış. Kimi çiftlik olarak, kimi halkla iç içe mütevazi bir hayat sürmek için burayı kullanmış. Ama en önemlisi Sultan II.Abdulhamit henüz Sultan ünvanını almamışken; bitki ve ağaçlarla hatta marangozlukla uğraşırken tahta geçeceğini burada öğrenmiş.

170 dönümlük alan üzerine yayılmış olan kasırlar, yeşilin farklı tonlarını bir arada barındıran bir koruluğun içinde adeta gizlenmektedir. Ahşap konut mimarisi ve süslemeciliğinin en seçkin örnekleri olarak gösterilen kasırlar, günümüzde de yerli ve yabancı turistlerden hak ettiği değeri görmektedir. Günümüzde halen kullanılan alanların Boğaziçi’nin Karadeniz’e açıldığı noktayı net bir şekilde görebilmesi değerinin artmasını sağlamaktadır. Kasr-ı Hümayun alanı eski arşivlere dayanılarak restore edilmiş ve müze-saray olarak halkın kullanımına açılmıştır.

maslak kasrı düğünü

Ziyaretçilerin hoş vakit geçirebilecekleri ve dinlenerek alanın tadına varacakları kafeteryaların kurulu olduğu Limonluk ve Çadır Köşk Bahçelerinde kış aylarına açan çiçekler bölgeye gösterilen ilginin yılın 365 günü sürmesine neden olmaktadır. Alanda ulusal ve uluslararası organizasyonların yapılmasına izin verilmektedir.

maslak kasrı düğünü

Maslak Kasrı Nerede ve Nasıl Gidilir?
Maslak Kasrı Açık Adres: Darüşşafaka, Büyükdere Cd., 34398 Sarıyer/İstanbul
Maslak Büyükdere Caddesi üzerinde yer alan Maslak Kasrına ulaşım son derece kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Metroyu kullanacak olan misafirlerin Atatürk Oto Sanayi durağında inmesi ve biraz yürümesi yeterlidir. Ayrıca 4.Levent metrosu önünden geçen minibüslere binilerek de Kasırın tam önünde inebilirsiniz. Ayrıca otobüs ile 29C, 29GM, 42Z, 59RK veya M2 metrosu ile gidebilirsin.

Adres
Davutpaşa Mahallesi Davutpaşa Caddesi N=0: 143 Esenler / İstanbul
Telefon
0 534 595 63 44
Gsm : 0 534 595 63 44
E-Posta
info@byenginorganizasyon.com